letadlo ico Letenky do Grenady
Grenada

Grenada je ostrovní stát, skládající se ze samotné Grenady a dalších šesti menších ostrovů, v jihovýchodní části Karibského moře. Grenada je obecně známá jako „ostrov koření“, protože je jedním z největších vývozců muškátového oříšku. Populace Grenady je 107 000 obyvatel, z nichž přibližně 10 000 žije v hlavním městě Saint George. Úředním jazykem je tu angličtina, ale lidé tu mluví i francouzským nářečím patois. Měnou je východokaribský dolar. Grenada leží v časovém pásmu -4 hodiny. Levné letenky do Grenady z Prahy teď seženete za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 XCD = 7.76


Letiště Grenada

Podnebí v Grenadě

Klima v Grenadě je tropického charakteru, pravidelně se tu střídá období sucha a období dešťů. Ačkoliv Grenada leží v oblasti hurikánů, za posledních padesát let byla zasažena pouze třikrát. Průměrná teplota se během roku příliš nemění a pohybuje se mezi 25°C až 30°C. Levné letenky do Grenady z Prahy si kupujte na období sucha.

Do Grenady za turistickými cíli

Hlavním důvodem, proč turisté míří do Grenady, jsou písečné pláže a čistá, teplá voda. Na pobřeží si užijete spoustu zábavy, atrakcí a vodních radovánek, jako je například výše zmínění potápění nebo surfování, popřípadě můžete vyzkoušet rybaření. V hlavním městě Saint George pak najdete katedrálu svaté Marie, římskokatolickou katedrálu, pevnost George nebo vodopády svaté Markéty. Levné letenky do Grenady vás s odletem z Prahy vyjdou na opravdu malé peníze, tak neváhejte a objednejte si je ještě dnes.

Do Grenady za přírodou

V Grenadě najdete velmi rozmanitou přírodu. Většina ostrova je porostlá tropickým deštným pralesem, ale najdete tu i obyčejné lesy. Setkat se tu můžete s pásovci, kozly, osly, vačicemi a především opicemi Mona monkeys. Nachází se tu ale také leguáni a ještěrky. Za zvířaty se můžete vypravit i do hlubin oceánu, kde najdete mnoho velryb, mořských želv a spousty dalších ryb. Zavítejte s levnými letenkami do Grenady.

Levné letenky do Grenady

Podívejte se do Karibiku, s levnými letenkami do Grenady je to opravdu snadné. Stačí si objednat levné letenky do Grenady, které jsou teď za výhodné ceny a s odletem z Prahy. Udělat to můžete z domu pohodlně na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Grenady 13,5 hodiny. Dopřejte si pravou dovolenou v Karibiku a kupte si levné letenky do Grenady z Prahy.

Grenada

Grenada je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Grenady čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist