letadlo ico Levné letenky do Genoa

Janov je známé italské město a přístav, nacházející se na severozápadě Itálie na pobřeží Ligurského moře. Italsky se Janov nazývá Genova a někdy bývá přezdíván jako „Hrdé město“. Janov je hlavním městem Ligurské oblasti a provincie Genova. Historické jádro města je zapsáno od roku 2006 na seznamu svého dědictví UNESCO. Genova má necelých 590 000 obyvatel a jeho úředním jazykem je italština. Platí tu euro. Levné letenky do Genovy z Prahy jsou k mání za laciné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Genoa

Cristoforo Colombo Airport

Zkratka letiště: GOA
Letenky do Itálie - Genoa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Janově

Genoa Airport nebo také Kryštof Kolumbus Airport je název pro mezinárodní letiště sloužící Janovu, které se nachází na umělém poloostrově asi 8 kilometrů západně od centra města. Letiště v Janově bylo otevřeno v roce 1985 a jeho IATA značení je GOA. Skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jednoho terminálu, který každý rok obslouží až 1,3 milionu spokojených pasažérů. Jméno nese na počest známého mořeplavce, který se v Janově narodil. Podívejte se do rodiště Kryštofa Kolumba i vy, stačí si objednat levné letenky do Janova z Prahy. Do centra se z letiště v Janově dostanete autobusovými linkami l24 či VLB, taxíkem nebo si můžete půjčit auto a vyrazit po vlastní ose.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Genoa - místní čas: 16:11
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.412861, 8.95729
Vzdálenost z Prahy: 753 km


Do Janova za turistickými cíli

Z církevních památek, které si v Janově můžete prohlédnout, jistě stojí za to katedrála San Lorenzo, kostel svaté Marie delle Vigne, románský kostel Santo Stefano, templářský kostel San Giovanni di Pré a románský kostel San Donato. Ze světských staveb je to potom městská brána Porta dei Vacca, věž Torre Embriaci, novogotický hrádek Castello d´Albertis, palác Palazzo Doria-Pamphili a maják Lanterna. Nádherný je také samotný přístav, a jelikož Janov leží na pobřeží moře, můžete si tu užít i radovánek u vody na písečných plážích a nejrůznějších turistických atrakcí připravených přímořskými středisky. Dopřejte si dovolenou v Itálii, nyní se prodávají levné letenky do Janova za extrémně výhodné ceny, tak svou šanci nepomeškejte.

Levné letenky do Janova

Zajeďte se podívat do známé italské metropole, aniž byste se museli vláčet autem. Stačí si včas pořídit levné letenky do Janova, které se teď prodávají opravdu lacino. Jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu je z Prahy do Janova asi 2,5 hodiny. Nepromeškejte svou příležitost a kupte si levné letenky do Janova z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.


Počasí Genoa

slunce

15°C

Východ slunce: 6:43

Západ: 20:05

Středa

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 9°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

12°C

teplota 14°C 10°C

Pátek

zataženo

14°C

teplota 16°C 11°C

Sobota

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 12°C

Neděle

zataženo

16°C

teplota 17°C 15°C

Letenka Genoa

Genoa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Genoa - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Genoa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist