letadlo ico Levné letenky do Fort Lauderdale

Fort Lauderdale se nachází na východním pobřeží státu Floridy a jedná se o hlavní město Broward County. Leží 37 kilometrů severně od města Miami a jeho břehy omývá Atlantský oceán. Fort Lauderdale se jmenuje po sérii pevností, které zde vznikly a podle majora Williama Lauderdale. Ve městě žije 172 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Vydejte se do toho oblíbeného turistického střediska a užijte si skvělou dovolenou.

Letenky Praha - Fort Lauderdale

Fort Lauderdale Executive Airport

Zkratka letiště: FXE
Letenky do USA - Fort Lauderdale

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Fort Lauderdale

Mezinárodní letiště Fort Lauderdale–Hollywood International Airport leží 5 kilometrů jihozápadně od města Fort Lauderdale a 21 kilometrů severně od Miami. Letiště bylo otevřeno v roce 1946 a jeho kód je FLL. Fort Lauderdale–Hollywood International Airport má celkem tři příletové a vzletové dráhy a čtyři terminály. Každý rok služeb tohoto letiště využije 21,2 milionu cestujících a vy se můžete stát jedním z nich, pokud si koupíte levné letenky s odletem z Prahy. Dostupnost do města z Fort Lauderdale–Hollywood International je zajištěna autobusovou linkou číslo 1 a vlakem. Využít můžete také taxíky nebo vypůjčení auta.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.97
Fort Lauderdale - místní čas: 12:26
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.122311, -80.143379
Vzdálenost z Prahy: 8121 km


Do Fort Lauderdale za turistickými cíli

Do města Fort Lauderdale se jezdí převážně kvůli dlouhým plážím a čisté vodě. Na pobřeží je mnoho atrakcí a užít se tu dají i vodní radovánky. Navštívit tu můžete také park Hugh Taylor Birch State Park, zdejší divadlo, přístav, velký bleší trh, dům Bonneta, muzeum umění a další. Jeďte se podívat do Fort Lauderdale s levnými letenkami a mějte příjemnou dovolenou v Americe.

Levné letenky do Fort Lauderdale

Chcete vyrazit na dovolenou na Floridu? Pak zkuste město Fort Lauderdale, které se nachází kousek od Miami. Do této dovolenkové destinace se můžete vydat i vy a to díky levným letenkám, které se do Fort Lauderdale prodávají. Zarezervovat si je můžete online podle termínu, který vám vyhovuje. Průměrná doba letu z Prahy do Fort Lauderdale je 13 hodin. Zabookujte si levné letenky do Fort Lauderdale ještě dnes.


Počasí Fort Lauderdale

zataženodeštík

32°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 19:08

Neděle

zataženoMrholení

30°C

teplota 33°C 28°C

Pondělí

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 30°C 27°C

Středa

sluncedeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Čtvrtek

sluncedeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Letenka Fort Lauderdale

Fort Lauderdale se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fort Lauderdale - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fort Lauderdale.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace