letadlo ico Levné letenky do Hamiltonu

Hamilton je hlavní město Bermudských ostrovů, které jsou zámořským území Spojeného království a leží v Atlantském oceánu. Město leží na hlavním ostrově Velká Bermuda na jeho severním pobřeží ve farnosti Pembroke. V centru města žije necelých 1 000 obyvatel. Úředním jazykem v Hamiltonu je angličtina a portugalština a měnou bermudský dolar. Kupte si levné letenky do Hamiltonu z Prahy za akční ceny.

Letenky Praha - Hamilton

Bermuda International Airport (L.F. Wade Int'l Airport)

Zkratka letiště: BDA
Letenky do na Bermudy - Hamilton

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hamiltonu

Mezinárodní letiště L.F. Wade International Airport bylo dříve označováno jako Bermuda International Airport. Leží ve farnosti svatého Jiří asi 11 kilometrů severovýchodně od hlavního města Hamiltonu a jeho IATA značení je BDA. Letiště Hamiltonu bylo otevřeno v roce 1939 a dnes má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také jeden terminál. Každý rok je tu odbaveno skoro milion cestujících, přičemž jedním z nich můžete být i vy s levnými letenkami do Hamiltonu z Prahy. Kromě toho je tu také jeden nákladní terminál. Doprava do města je z letiště v Hamiltonu zajištěna taxíky a půjčovnou aut.

Aktuální kurz: 1 BMD = 21.13
Hamilton - místní čas: 12:31
Časové pásmo: Atlantic/Bermuda (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: 32.291489, -64.777969
Vzdálenost z Prahy: 6587 km


Do Hamiltonu za turistickými cíli

V Hamiltonu jako hlavním městě najdete některé vládní budovy jako je Zasedací dům, kde se schází shromáždění a zasedá tu nejvyšší soud, kabinetní dům, ve kterém sídlí bermudský parlament nebo radnici. Kromě toho je tu pevnost Hamilton nebo katedrála svaté Terey či typické ulice jako je Chancery Lane nebo Front Street. Město Hamilton má také přístav a jistě zde najdete i nějaké ty pláže, abyste si odpočinuli a zaplavali si v oceánu. Poklidnou atmosféru města můžete načerpat také v místních parcích. Dopřejte si tu pravou dovolenou a kupte si levné letenky do Hamiltonu z Prahy, které jsou teď za akční ceny.

Levné letenky do Hamiltonu

Hlavní město Bermudských ostrovů už se těší na vaši návštěvu s levnými letenkami s odletem z Prahy. Levné letenky do Hamiltonu jsou za akční ceny a pořídíte je teď hned na internetu. Doba letu je z Prahy do Hamiltonu zhruba 8 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Hamiltonu si rezervujte co nejdříve, protože jsou rychle pryč.


Počasí Hamilton

zataženo

9°C

Východ slunce: 7:04

Západ: 21:27

Sobota

sluncepolojasnodeštík

11°C

teplota 15°C 6°C

Neděle

zataženodeštík

9°C

teplota 12°C 7°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

10°C

teplota 13°C 6°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

8°C

teplota 11°C 5°C

Středa

slunce

11°C

teplota 15°C 7°C

Letenka Hamilton

Hamilton se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hamilton - Bermudy i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hamiltonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist