letadlo ico Levné letenky do Drážďan

Drážďany jsou hlavní město německého spolkového státu Svobodný stát Sasko, který se nachází na východě Německa. Město leží přibližně 40 kilometrů severozápadně od hranic s Českou republikou a to na březích řeky Labe. V centru Drážďan žije přes půl milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 1,1 milionu lidí. Úředním jazykem je tu němčina a měnou euro. Levné letenky do Drážďan z Prahy jsou za výhodné ceny, tak si je rezervujte online ještě dnes.

Letenky Praha - Drážďany

Dresden Klotzsche Airport

Zkratka letiště: DRS
Letenky do Německa - Drážďany

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Drážďanech

Dresden Airport je mezinárodní letiště, které leží asi 9 kilometrů severně od Drážďan, a jeho IATA značení je DRS. V Německu je známé také pod názvem Flughafen Dresden-Klotzsche, přičemž otevřeno bylo už v roce 1935. Letiště v Drážďanech se skládá z jedné příletové a vzletové dráhy z betonu a také jednoho heliportu. Cestující, kterých tu každoročně projde přes 1,7 milionu, jsou odbavováni v jednom terminálu pro mezinárodní i domácí dopravu. Staňte se jedním z nich i vy, stačí mít levné letenky do Drážďan z Prahy. Letiště v Drážďanech je s městem spojeno vlakovou linkou S2, autobusem 77 a 80, dále taxíky a autopůjčovnami.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.5
Drážďany - místní čas: 19:08
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.050892, 13.73832
Vzdálenost z Prahy: 118 km


Do Drážďan za turistickými cíli

Mezi nejdůležitější symboly Drážďan patří určitě komplex barokních budov Zwinger, který se nachází na Starém městě. Dále tu ale stojí za vidění například katedrála Nejsvětější Trojice patřící římskokatolické církvi, protestantský kostel Panny Marie s ohromnou kopulí, budova opery Semperoper a renesanční Rezidenční zámek, ve kterém kromě mnoha muzeí leží i největší klenotnice v Evropě Grünes Gewölbe. Objevte krásu i zámku Pillnitz a loveckého zámečku Moritzburg, kteří se nacházejí na okraji města. Nepromeškejte svou příležitost a objednejte si levné letenky do Drážďan z Prahy a poznejte zdejší památky.

Levné letenky do Drážďan

Poznejte známé německé město Drážďany a to za akční ceny. Levné letenky do Drážďan, které jsou s odletem z Prahy, vás nyní vyjdou opravdu lacino. Průměrná doba letu je z Prahy do Drážďan asi 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervovat si levné letenky do Drážďan z Prahy zvládne každý, jde to totiž udělat online. Zabookujte si své levné letenky do Drážďan z Prahy ještě dnes a leťte do této destinace za nízké ceny.


Počasí Drážďany

slunce

13°C

Východ slunce: 5:16

Západ: 20:46

Sobota

zataženoMrholení

15°C

teplota 18°C 12°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 17°C 12°C

Pondělí

zataženodeštík

12°C

teplota 14°C 10°C

Úterý

zataženodeštík

12°C

teplota 13°C 10°C

Středa

zataženodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Letenka Drážďany

Drážďany se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Drážďany - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Drážďan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist