letadlo ico Levné letenky do Dortmund

Dortmund je německé město, které leží ve spolkovém státu Severní Porýní-Vestfálsko, a zároveň administrativní a kulturní centrum pro Východní Porúří. Založen byl už v 9. století našeho letopočtu a dnes byste ho našli severně od řeky Ruhr asi 100 kilometrů východně od hranic s Nizozemím. Dortmund má celkem 580 000 obyvatel, kteří tu mluví německy a platí eurem. Levné letenky do Dortmundu z Prahy teď seženete za akční ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Dortmund

Dortmund Airport

Zkratka letiště: DTM
Letenky do Německa - Dortmund

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dortmundu

Dortmund Airport je menší mezinárodní letiště, které má IATA kód DTM, a nachází se 10 kilometrů východně od Dortmundu. Užíváno je především pro menší nízkonákladové lety. Otevřeno bylo v roce 1960 a dnes má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu, na které dosedají letadla s cestujícími z domácích i zahraničních destinací. Ti jsou poté odbavováni v jednom hlavním terminálu a to v počtu necelých 2 milionů ročně. Letiště v Dortmundu je s městem spojeno autobusy, které jezdí k lince metra i vlakovému nádraží. Další možností je si půjčit auto nebo jet taxíkem. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte, protože levné letenky do Dortmundu z Prahy jsou hned pryč.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.41
Dortmund - místní čas: 2:35
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.221722, 6.77616
Vzdálenost z Prahy: 553 km


Do Dortmundu za turistickými cíli

V Dortmundu se určitě zajděte podívat na některé kostely, jako je například Reinoldikirche, stojící na starém tržním náměstí, nový protestantský kostel Petrikirche, kostel svatého Petra, nejstarší kostel ve městě, či na kapli svaté Markéty. Z budov je zajímavá stará radnice a poté domy ze 13. století – Bodelschwingh, Dellwig a Rodenberg. Krásný je u Husen castle. Umění a historii města Dortmund si můžete užít i v muzeích, atmosféru načerpáte v městských parcích. Levné letenky do Dortmundu z Prahy jsou za akční ceny, tak nepromarněte svou příležitost.

Levné letenky do Dortmundu

Lákají vás památky a kultura Německa? Teď už se tam nemusíte plahočit autem, stačí si včas rezervovat levné letenky do Dortmundu, které jsou nyní s odletem z Prahy za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Dortmundu asi 7 hodin. Levné letenky do Dortmundu z Prahy seženete snadno online, můžete si je tedy rezervovat z pohodlí svého domova. Užijte si dovolenou v Německu, když si koupíte levné letenky do Dortmundu z Prahy, vyjde vás to lacino.


Počasí Dortmund

zataženodeštík

20°C

Východ slunce: 7:24

Západ: 19:17

Úterý

zataženo

16°C

teplota 18°C 14°C

Středa

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 11°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Pátek

zataženo

16°C

teplota 19°C 13°C

Letenka Dortmund

Dortmund se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dortmund - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dortmund.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace