letadlo ico Levné letenky z Prahy na Domodedovo International Airport
v Moskva - Rusko

Domodedovo International Airport je mezinárodní letiště v Moskvě, které se od tohoto města nachází 42 kilometrů jihovýchodním směrem v obci Domodědovo, jež nese ve svém názvu. Každoročně je tu přepraveno přes 33 milionů pasažérů, což z něho dělá největší a nejrušnější letiště pro osobní přepravu v Rusku. Domodedovo International Airport bylo otevřeno v roce 1964 a jeho IATA značení DME najdete napsané i na své letence do Moskvy. Má dvě příletové a vzletové ranveje, na kterých dosedají letadla z celého světa, a jejich pasažéři jsou pak odbavováni v jednom terminálu, který je rozdělen na domácí a mezinárodní část, kam se se svou letenkou podíváte i vy. Když chcete letět do Moskvy, kupte si levné letenky na Domodedovo International Airport z Prahy, abyste ušetřili. Jde to udělat i online.

Domodedovo International Airport - DME

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Ruska - Moskva
Zkratka letiště Domodedovo International Airport v Moskva - Russia je: DME

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DME
Jednosměrná letenka

DME -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Moskvy z letiště Domodědovo

Spojení z letiště Domodedovo Airport do města je zajištěno vlaky. Pravidelné příměstské vlaky jedou tuto trasu něco málo přes hodinu a vyjdou vás na 99 rublů (2016), expresní vlaky jedou 45 minut a lístek na ně stojí 470 rublů do nižší třídy a 1 000 rublů do vyšší třídy. Dále před terminálem najdete zastávku pro různé autobusové linky a taxíky, které vás vyjdou ale podstatně dráž. Na Domodedovo International Airport si můžete vypůjčit také auto a jet za vlastními cíli. Levné letenky na letiště Domodedovo International Airport v Moskvě s odletem z Prahy vás právě teď vyjdou lacino, tak moc dlouho neotálejte a zabookujte si je ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.26
Moskva - místní čas: 3:50
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 55.4145, 37.8999


Levné letenky na Domodedovo International Airport v Moskvě

Podívejte se do Moskvy a užijte si zdejší památky a kulturu za nízké ceny. Stačí mít levné letenky na Domodedovo International Airport, které se nachází u Moskvy, a to s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na letiště Moskva-Domodědovo z Prahy jsou za akční ceny a zabookovat si lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy na mezinárodní letiště Moskva-Domodědovo přibližně 2 hodiny, tak neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Domodedovo z Prahy ještě dnes.


Počasí Moskva

zataženo

13°C

Východ slunce: 5:31

Západ: 19:28

Úterý

zataženo

18°C

teplota 21°C 13°C

Středa

zataženo

18°C

teplota 22°C 14°C

Čtvrtek

zataženo

17°C

teplota 20°C 14°C

Pátek

zataženodeštík

9°C

teplota 11°C 6°C

Levná letenka z Prahy na Domodedovo International Airport
Moskva - Rusko

Letiště Domodedovo International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Moskva - Rusko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Domodedovo International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist