letadlo ico Levné letenky do Des Moines

Des Moines je hlavní město amerického státu Iowa, který se nachází na východě centrální části Spojených států amerických, a také krajské město Polk County. Dříve se město jmenovalo Fort Des Moines, tedy „Pevnost mnichů“, ale později byl název zkrácen, přičemž odvozen je od stejnojmenné řeky, která protéká centrem města. Des Moines má přibližně 200 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom až 600 000 obyvatel. Užívaným jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Des Moines jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Letenky Praha - Des Moines

Des Moines International Airport

Zkratka letiště: DSM
Letenky do USA - Des Moines

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Des Moines

Mezinárodní letiště Des Moines International Airport má IATA značení DSM a nachází se 5 kilometrů jihozápadně od centra Des Moines. Na dvou asfaltových ranvejích tu přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací, přičemž letištěm prochází 19 důležitých leteckých dopravních uzlů. Otevřeno bylo už v roce 1933. Letiště v Des Moines obslouží každý rok přibližně 1,7 milionu spokojených cestujících a to v jednom terminálu. Levné letenky do Des Moines z Prahy jsou teď za výhodné ceny, tak na nic nečekejte. Letiště v Des Moines je s městem spojeno místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.93
Des Moines - místní čas: 8:26
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 41.60054, -93.609108
Vzdálenost z Prahy: 7656 km


Do Des Moines za turistickými cíli

Symbolem města Des Moines je bezesporu státní kapitol Iowy, který je opravdu majestátní a byl postaven ve druhé polovině 19. století. Dále je to oficiální rezidence guvernéra Iowy Terrace Hill, která je známá také jako Benjamin F. Allen House a je zapsaná na seznamu národních historických památek. V Des Moines se dojděte podívat také do botanické zahrady Greater Des Moines, zoologické zahrady Blank Park Zoo, Livinig History Farms, Henry Wallace House, Jordan House, uměleckého centra či do Salisbury House. Všechna tato místa můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do Des Moines s odletem z Prahy.

Levné letenky do Des Moines

Dopřejte si luxusní dovolenou ve Spojených státech, teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Des Moines z Prahy objednáte snadno na internetu a nikde je nemusíte shánět. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak ale moc dlouho neotálejte, protože levné letenky do Des Moines z Prahy jsou hned pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Des Moines něco málo přes 15 hodin.


Počasí Des Moines

sluncepolojasno

19°C

Východ slunce: 7:04

Západ: 19:07

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 23°C 13°C

Čtvrtek

slunce

21°C

teplota 30°C 13°C

Pátek

slunce

26°C

teplota 35°C 17°C

Sobota

sluncepolojasno

28°C

teplota 35°C 20°C

Letenka Des Moines

Des Moines se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Des Moines - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Des Moines.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace