letadlo ico Levné letenky do Coimbatore

Koimbatur je indické město nacházející se na severozápadě státu Tamilnádu, který leží na jihovýchodě Indie na pobřeží Lakadivského moře. Město je administrativním sídlem stejnojmenného distriktu a rozkládá se na březích řeky Noyyal. V centru Koimbaturu žije přes 1,6 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to ale až 2,1 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a hindština, stejně jako ve zbytku státu. Měnou je indická rupie. Levné letenky do Koimbaturu z Prahy pořídíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Coimbatore

Coimbatore Airport (Peelamedu Airport)

Zkratka letiště: CJB
Letenky do Indie - Coimbatore

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Koimbaturu

Coimbatore International Airport, dříve známé jako Peelamedu Civil Aerodrome, je název mezinárodního letiště sloužícího městu Koimbaturu. Nachází se asi 13 kilometrů východně od města v Peelamedu, přičemž jeho IATA kód je CJB. Letiště tu bylo otevřeno už v roce 1940. Má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a také jeden terminál, kde jsou odbavováni cestující z domácích i zahraničních destinací. Každoročně jich tu projde kolem 1,5 milionu. Doprava do města je z letiště v Koimbaturu zajištěna formou autobusových linek, taxíků a také autopůjčoven. Až si koupíte levné letenky do Koimbaturu z Prahy a přistanete tu, můžete vyrazit za vlastními cíli.

Aktuální kurz: 100 INR = 28.68
Coimbatore - místní čas: 8:42
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 11, 76.966667
Vzdálenost z Prahy: 7128 km


Do Koimbaturu za turistickými cíli

Důležitou historickou památkou města Koimbaturu je hinduistický chrám Perur Pateeswarar Temple. Vystaven je v dravidianské architektuře, ale doba jeho postavení je neznámá. Za vaši pozornost jistě bude stát i chrám Subramaniyaswami Temple, vlakové nádraží Koimbaturu Junction, městská radnice Victoria Town Hall, zoologická zahrada a park v jednom V O Chidambaranar, dále Maharaja Theme Park, Fun republic mall a PSG College of Technology. Až si budete chtít odpočinout, posaďte se na břeh jezera Ukkadam Lake nebo Singanallur Lake. Levné letenky do Koimbaturu z Prahy seženete lacino, tak neváhejte a zabookujte si je, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Koimbaturu

Lákala by vás cesta do exotické Indie, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, když si objednáte levné letenky do Koimbaturu, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy, poletíte opravdu lacino. Levné letenky do Koimbaturu z Prahy lze objednat online z pohodlí domova, takže pro ně nikam nemusíte. Průměrná doba letu z Prahy do Koimbaturu se pohybuje kolem 12 hodin. Zabookujte si levné letenky do Koimbaturu z Prahy ještě dnes.


Počasí Coimbatore

zataženo

26°C

Východ slunce: 5:59

Západ: 18:45

Středa

zataženo

26°C

teplota 29°C 24°C

Čtvrtek

zataženo

26°C

teplota 29°C 24°C

Pátek

zataženo

27°C

teplota 31°C 23°C

Sobota

zataženo

26°C

teplota 29°C 23°C

Letenka Coimbatore

Coimbatore se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Coimbatore - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Coimbatore.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist