letadlo ico Levné letenky do Clevelandu

Cleveland je město nacházející se na severozápadě USA ve státě Ohio, kde je správním střediskem regionu Cuyahoga County. Město se nachází při ústí řeky Cuyahoga do Erijského jezera. S 396 000 obyvateli je to druhé nejlidnatější město Ohia a stejné místo zaujímá v případě metropolitní oblasti, která čítá přes 2 miliony lidí. Úředním jazykem Clevelandu je angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do Clevelandu a nebudete litovat.

Letenky Praha - Cleveland

Burke Lakefront Airport

Zkratka letiště: BKL
Letenky do USA - Cleveland

Najdi nejlevnější letenku

Cleveland Hopkins International Airport

Zkratka letiště: CLE
Letenky do USA - Cleveland

Najdi nejlevnější letenku

Cuyahoga County Airport

Zkratka letiště: CGF
Letenky do USA - Cleveland

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Clevelandu

Hlavním letištěm pro Cleveland je mezinárodní letiště Cleveland Hopkins International Airport ležící 14 kilometrů jihozápadně od centra města. Jedná se o největší letiště v Ohiu a jeho IATA značení je CLE. Cleveland Hopkins International Airport má tři příletové a vzletové dráhy z betonu a čtyři terminály A, B, C a D. Každý rok služeb letiště využije 7,6 milionu cestujících. Na Cleveland Hopkins International Airport jezdí červená linka metra, na které vás jízdenka bude stát 2,25 dolaru(2015). Levné letenky do Clevelandu lze koupit ještě na letiště Cleveland Burke Lakefront Airport, které leží na severovýchodě města, nebo na Cuyahoga County Airport, které leží 19 kilometrů východně od Clevelandu.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.97
Cleveland - místní čas: 14:48
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 41.52005, -81.556236
Vzdálenost z Prahy: 6974 km


Do Clevelandu za turistickými cíli

V Clevelandu je mnoho míst, která můžete navštívit – patří mezi ně mrakodrap Terminal Tower, který je vysoký 235 metrů, clevelandské muzeum umění, stadion FirstEnergy, muzeum Rock and Roll Hall of Fame and Museum, presbyteriánský kostel Old Stone Church, katedrála svatého Jana Evangelisty nebo například hřbitov Lake View cemetery. A až vás památky omrzí, vykoupejte se na zdejší pláži Huntington Beach. Kupte si levné letenky do Clevelandu s odletem z Prahy a rojděte si toto americké město.

Levné letenky do Clevelandu

Letět do Ameriky dnes může opravdu každý. Levné letenky do Clevelandu si můžete rezervovat online snadno a rychle. Letenky do amerického Clevelandu jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je 15 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě neváhejte, protože akční letenky do Clevelandu z Prahy jsou rychle pryč.


Počasí Cleveland

slunce

22°C

Východ slunce: 7:23

Západ: 19:09

Úterý

slunce

24°C

teplota 28°C 19°C

Středa

slunce

24°C

teplota 29°C 19°C

Čtvrtek

zataženo

24°C

teplota 28°C 20°C

Pátek

zataženoMrholení

17°C

teplota 19°C 15°C

Letenka Cleveland

Cleveland se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cleveland - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Clevelandu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace