letadlo ico Levné letenky z Prahy na New Chitose International Airport
v Sapporo - Japonsko

New Chitose Airport je mezinárodní letiště v Japonsku, které slouží městu Sapporo, od kterého se nachází přibližně 5 kilometrů jihovýchodně. Velikostí se jedná o největší letiště na japonském ostrově Hokkaido a celkově třetí nejzaměstnanější letiště v Japonsku. První cestující si sem mohli zakoupit letenku s IATA značením CTS už v roce 1988. Dnes se mezinárodní letiště Chitose skládá ze čtyř příletových a vzletových drah převážně z asfaltu a dvou terminálů. Vy se se svou letenkou jistě podíváte na mezinárodní terminál, druhý slouží pro domácí cestující. Každoročně tudy projde necelých 20 milionů pasažérů, z nichž jen zhruba 1,5 milionů přilétá z ciziny. Poleťte se sem podívat i vy za málo peněz, stačí, abyste si rezervovali levné letenky na letiště Sapporo, které jsou s odletem z Prahy.

New Chitose International Airport - CTS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Japonska - Sapporo
Zkratka letiště New Chitose International Airport v Sapporo - Japan je: CTS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CTS
Jednosměrná letenka

CTS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Sapora z letiště Chitose

Nejrychleji se z letiště New Chitose Airport dostanete vlakem, který vás odveze nejen do Sappora, ale i okolních měst. Do města Sapporo jede přibližně 40 minut a jízdenka vás vyjde na 1,070 jenů (2016). Druhou možnost potom představují pravidelné autobusové linky, které tu jezdí několikrát do hodiny. Pokud se vám ale nechce čekat na spoj nebo jezdit hromadnou dopravou, stopněte si taxi a jeďte do Sappora v pohodlí. Rovněž se můžete přepravit vlastními silami, když si na New Chitose Airport zapůjčíte auto. Japonsko je nyní dostupné za málo peněz, když budete mít levné letenky na New Chitose Airport z Prahy, vyjde vás taková dovolená opravdu lacino.

Aktuální kurz: 100 JPY = 19.88
Sapporo - místní čas: 23:01
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 42.783156, 141.687577


Levné letenky na letiště New Chitose Airport - Sapporo

Chcete se podívat do Japonska a za málo peněz? Tak teď máte jedinečnou příležitost si koupit levné letenky na mezinárodní letiště New Chitose Airport v Sapporo, které jsou s odletem z Prahy. Tyto levné letenky na mezinárodní letiště Chitose si můžete snadno a rychle objednat online z pohodlí svého domova, tak nepromarněte svou příležitost. Průměrná doba letu je z Prahy na New Chitose Airport zhruba 18,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky na New Chitose Airport v Sapporo ještě dnes.


Počasí Sapporo

zataženoMrholení

8°C

Východ slunce: 4:49

Západ: 18:18

Neděle

zataženoMrholení

5°C

teplota 8°C 4°C

Pondělí

sluncepolojasno

5°C

teplota 6°C 4°C

Úterý

slunce

5°C

teplota 7°C 4°C

Středa

sluncedrobné sněžení

6°C

teplota 7°C 4°C

Čtvrtek

slunce

5°C

teplota 6°C 4°C

Levná letenka z Prahy na New Chitose International Airport
Sapporo - Japonsko

Letiště New Chitose International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Sapporo - Japonsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště New Chitose International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist