letadlo ico Levné letenky do Cayo Coco

Cayo Coco leží v souostroví zvaném Jardines del Rey, což v překladu znamená „Květinová zahrada“ v Atlantském oceánu. Slovo Coco v názvu odkazuje na ibise bílého, kterému se tu říká „kokosový pták“. Ostrov Cayo Coco je součást Kuby a spadá pod provincii Ciego de Ávila. Úředním jazykem na Cayo Coco je španělština a měnou kubánské a konvertibilní peso. Časové pásmo je na Cayo Coco o -5 hodin. Podívejte se do tohoto tropického ráje – s levnými letenkami na to máte.

Letenky Praha - Cayo Coco

Jardines del Rey Airport

Zkratka letiště: CCC
Letenky do na Kubu - Cayo Coco

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí v Cayo Coco

Klima na ostrově Cayo Coco spadá do tropického pásu. To znamená, že během celého roku se teplota skoro nemění a udržuje se kolem 25°C. Podobně teplá je tu také voda. Nejvíce tu prší před a po letní sezóně tedy v říjnu, listopadu a květnu. Určitě si tedy levné letenky z Prahy do Cayo Coco objednejte, tak jako tak budete mít krásně.

Cayo Coco
Aktuální kurz: 1 CUC = 22.06
Cayo Coco - místní čas: 2:24
Časové pásmo: America/Havana (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 22.10944, -78.627502
Vzdálenost z Prahy: 8351 km


Do Cayo Coco za turistickými cíli

Ostrov Cayo Coco je proslavený svými čistými písečnými plážemi a teplou vodou. Na pobřeží se tu dá užívat vodních radovánek a pohodlně relaxovat. Podél pobřeží je mnoho hotelů, které nabízí i další služby. Nejvyhlášenější střediska na Cayo Coco jsou Hotel Colonial Cayo Coco, Hotel Playa Cayo Coco, Hotel Olé Mojito, Sol Cayo Coco a další. Na Cayo Coco se dá také potápět – zdejší korálové útesy lákají potápěče z celého světa. Vyzkoušet to můžete nyní i vy díky levným letenkám z Prahy na Cayo Coco.

Levné letenky na Cayo Coco

Strávit dovolenou na exotickém ostrově s drinkem v ruce je teď snadné – stačí si rezervovat levné letenky na Cayo Coco, který je součástí Kuby. Levné letenky do této destinace se dají snadno sehnat přes internet, tak s jejich zabookováním neváhejte. Doba letu z Prahy na Cayo Coco je zhruba 12,5 hodiny. Leťte na Cayo Coco ještě dnes!


Letenka Cayo Coco

Cayo Coco se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cayo Coco - Kuba i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cayo Coco.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace