letadlo ico Levné letenky do Brindisi

Brindisi je město nacházející se na „podpatku“ italské kozačky v oblasti Apulie. Je to hlavní město stejnojmenné provincie Brindisi a leží na pobřeží Jaderského moře. V tomto přístavním městě žije téměř 90 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu italština a měnou euro. V letech 1943-1945 bylo Brindisi hlavním městem Italského království. Dnes se do toho krásného města prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Brindisi

Casale Airport

Zkratka letiště: BDS
Letenky do Itálie - Brindisi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brindisi

Letiště Brindisi – Salento Airport má kód BDS a leží tři kilometry severně od Brindisi. Letiště bylo otevřeno už v roce 1923 a bylo známé pod názvem Brindisi Papola Casale Airport. Nacházejí se tu dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a terminál, kterým každý rok projde 1,6 milionu pasažérů. Do centra se z letiště Brindisi – Salento Airport, kam se prodávají levné letenky s odletem z Prahy, dostanete místní dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.42
Brindisi - místní čas: 6:04
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 40.627731, 17.936819
Vzdálenost z Prahy: 1087 km


Do Brindisi za turistickými cíli

V Brindisi je toho opravdu mnoho k vidění. Například je to Castello Svevo neboli Velký hrad, který byl postaven ve 13. století císařem Fridrichem II., Aragonský hrad známý i jako Mořská pevnost, dva starověké římské sloupy, které jsou symbolem města Brindisi, katedrála Duomo, kostel Santa Maria del Casale z pozdního 13. století nebo třeba kostel San Benedetto v románském stylu. Mělo Brindisi toho má hodně co nabídnout, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Brindisi, dokud ještě nějaké jsou.

Levné letenky do Brindisi

Chcete zažít tu pravou dovolenou? Zkuste zamířit do italského Brindisi, kam se navíc nyní prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do města Brindisi je 2 hodiny. Pokud chcete letět do Itálie na dovolenou, určitě si levné letenky z Prahy do Brindisi rezervujte včas, protože velmi rychle mizí.


Letenka Brindisi

Brindisi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brindisi - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brindisi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist