letadlo ico Levné letenky do Brescia

Brescia je hlavní město stejnojmenné provincie a druhé největší město italské oblasti Lombardie, která se nachází na severu Itálie. Leží na úpatí Alp mezi jezery Garda a Iseo. Centrem města Brescia protéká řeka Fiume Mella a je známé také pod přezdívkou „italská lvice“. V Brescii žije necelých 200 000 obyvatel, kteří tu mluví italsky a platí eurem. Rezervujte si levné letenky do Brescie z Prahy a užijte si dovolenou v Itálii, dokud jsou za akční ceny.

Letenky Praha - Brescia

Brescia Montichiari International Airport

Zkratka letiště: VBS
Letenky do Itálie - Brescia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brescii

Mezinárodní letiště Brescia Airport, známé také jako Brescia „Gabriele D´Annunzio“ Airport, je letiště nacházející se v Montichiari asi 15 kilometrů jihovýchodně od centra města. Otevřeno bylo už v roce 1909 a jeho IATA značení je VBS. Letiště v Brescii má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a také jeden terminál, kudy každoročně projde kolem 7 700 cestujících. Z letiště v Brescii se do centra města dostanete snadno autobusem nebo taxíkem, určitě se tedy neobávejte si zabookovat levné letenky do Brescii z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.17
Brescia - místní čas: 19:28
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.52478, 10.22727
Vzdálenost z Prahy: 596 km


Do Brescii za turistickými cíli

Brescia má památku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO a to Longbards, která se skládá ze sedmi skupin historických budov, které odrážejí umění germánského kmenu Langobardů. Patří sem kostely, kláštery a pevnosti zhruba z 6. století. Mezi další zajímavá místa patří bazilika San Salvator, kostel svaté Panny Marie, kostel svaté Giulia a sbor řádových sester, které všechny náleží do klášterního komplexu San Salvatore-Santa Giulia. Prohlédněte si ale také hrad Brescia, divadlu Grande, majáku Lighthouse Brescia, muzeum di Santa Giulia a muzeum della Mille Miglia. Až si budete chtít odpočinout, zajděte do některé městského parku. Levné letenky do Brescii z Prahy jsou k dostání za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Brescii

Chcete se podívat do Itálie, ale nechce se vám jet autem nebo autobusem? Zkraťte si cestu a leťte do italského města Brescia, kam se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Brescii z Prahy jsou za akční ceny a průměrná doba letu je z Prahy asi 1,5 hodiny. Dopřejte si lukrativní dovolenou v Itálii, právě teď vás to vyjde lacino. Zabookujte si levné letenky do Brescii z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Brescia

slunce

13°C

Východ slunce: 7:01

Západ: 18:02

Neděle

slunce

12°C

teplota 14°C 9°C

Pondělí

slunce

14°C

teplota 16°C 10°C

Úterý

zataženo

14°C

teplota 16°C 10°C

Středa

slunce

14°C

teplota 16°C 10°C

Čtvrtek

slunce

15°C

teplota 16°C 14°C

Letenka Brescia

Brescia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brescia - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brescia.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist