letadlo ico Levné letenky do Basilej

Basilej je švýcarské město, které leží na hranicích s Francií a Německem na severu Švýcarska. Městem, ve kterém žije přibližně 174 000 obyvatel, protéká řeka Rýn a jedná se o největší říční přístav ve Švýcarsku. Stejně jako ve zbytku státu se zde mluví německy a měnou je švýcarský frank. Basilej je staré a krásné město, což můžete s levnými letenkami posoudit sami.

Letenky Praha - Basilej

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg

Zkratka letiště: BSL
Letenky do Švýcarska - Basilej

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Basilej


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Basileji

Mezinárodní letiště Letiště Basel-Mulhouse-Freiburg, na kterém přistanete, když si zakoupíte levné letenky z Prahy, se nachází na francouzském území nedaleko hranic s Německem a Švýcarskem. Do města Basilej je to z letiště 3,5 kilometru daleko. Dalšími blízkými městy jsou Mulhouse ve Francii a Freiburg im Breisgau v Německu. Letiště má dvě dráhy, na kterých každoročně přistane přes 6,5 milionu pasažérů. Doprava je z letiště zajištěna do všech tří států – do Basileje jezdí autobusová linka číslo 50. Spoje jezdí zhruba každých 10 minut a cesta do města trvá 20 minut. V případě, že si dopředu rezervujete hotel v Basileji, budete z letiště na ubytování dopraveni zdarma.

Basilej
Aktuální kurz: 1 CHF = 25.37
Basilej - místní čas: 22:40
Časové pásmo: Europe/Zurich (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.558399, 7.57327
Vzdálenost z Prahy: 574 km


Do Basileje za turistickými cíli

Nejznámější atrakcí Basileje je katedrála z červeného kamene, uvnitř které se nachází hrob Erasma Rotterdamského. Na Market Square zase stojí katedrála ze 16. století s nádherným zdobením. Další historickou budovou je například požární stanice, designové muzeum, tovární budova nebo konferenční centrum. Všechny tyto stavby jsou díly proslulých architektů. A vy je nyní máte příležitost vidět na vlastní oči, protože do Basileje se prodávají letenky za akční ceny.

Levné letenky do Basileje

Navštivte staré švýcarské město Basilej a nechte na sebe dýchnout historii. S levnými letenkami je to snadné. Stačí jen, abyste si letenky za akční ceny rezervovali online, nasedli na letadlo v Praze a užili si 2,5 hodiny letu. Zabookujte si levné letenky do Basileje co nejdříve.


Počasí Basilej

zataženoMrholení

11°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 17:23

Úterý

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 8°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 18°C 11°C

Čtvrtek

zataženodeštík

14°C

teplota 16°C 10°C

Pátek

zataženo

15°C

teplota 18°C 11°C

Letenka Basilej

Basilej se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Basilej - Švýcarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Basilej.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist