letadlo ico Levné letenky do Basilej

Basilej je švýcarské město, které leží na hranicích s Francií a Německem na severu Švýcarska. Městem, ve kterém žije přibližně 174 000 obyvatel, protéká řeka Rýn a jedná se o největší říční přístav ve Švýcarsku. Stejně jako ve zbytku státu se zde mluví německy a měnou je švýcarský frank. Basilej je staré a krásné město, což můžete s levnými letenkami posoudit sami.

Letenky Praha - Basilej

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg

Zkratka letiště: BSL
Letenky do Švýcarska - Basilej

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Basileji

Mezinárodní letiště Letiště Basel-Mulhouse-Freiburg, na kterém přistanete, když si zakoupíte levné letenky z Prahy, se nachází na francouzském území nedaleko hranic s Německem a Švýcarskem. Do města Basilej je to z letiště 3,5 kilometru daleko. Dalšími blízkými městy jsou Mulhouse ve Francii a Freiburg im Breisgau v Německu. Letiště má dvě dráhy, na kterých každoročně přistane přes 6,5 milionu pasažérů. Doprava je z letiště zajištěna do všech tří států – do Basileje jezdí autobusová linka číslo 50. Spoje jezdí zhruba každých 10 minut a cesta do města trvá 20 minut. V případě, že si dopředu rezervujete hotel v Basileji, budete z letiště na ubytování dopraveni zdarma.

Basilej
Aktuální kurz: 1 CHF = 23.37
Basilej - místní čas: 8:26
Časové pásmo: Europe/Zurich (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.558399, 7.57327
Vzdálenost z Prahy: 574 km


Do Basileje za turistickými cíli

Nejznámější atrakcí Basileje je katedrála z červeného kamene, uvnitř které se nachází hrob Erasma Rotterdamského. Na Market Square zase stojí katedrála ze 16. století s nádherným zdobením. Další historickou budovou je například požární stanice, designové muzeum, tovární budova nebo konferenční centrum. Všechny tyto stavby jsou díly proslulých architektů. A vy je nyní máte příležitost vidět na vlastní oči, protože do Basileje se prodávají letenky za akční ceny.

Levné letenky do Basileje

Navštivte staré švýcarské město Basilej a nechte na sebe dýchnout historii. S levnými letenkami je to snadné. Stačí jen, abyste si letenky za akční ceny rezervovali online, nasedli na letadlo v Praze a užili si 2,5 hodiny letu. Zabookujte si levné letenky do Basileje co nejdříve.


Počasí Basilej

sluncepolojasnodeštík

25°C

Východ slunce: 5:32

Západ: 21:30

Úterý

zataženoMrholení

22°C

teplota 24°C 19°C

Středa

sluncepolojasnoMrholení

23°C

teplota 26°C 19°C

Čtvrtek

zataženodeštík

21°C

teplota 24°C 17°C

Pátek

zataženoMrholení

21°C

teplota 23°C 19°C

Letenka Basilej

Basilej se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Basilej - Švýcarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Basilej.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist