letadlo ico Levné letenky do Bamako

Bamako je hlavní město afrického státu Mali, které leží v severozápadní Africe ve vnitrozemí. Město se nachází na jihozápadě země a to na řece Niger, díky které je důležitým přístavem. V překladu název Bamako znamená „krokodýlí řeka“. V centru Bamaka žije přibližně 1,8 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom až 2,7 milionu lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu francouzština a měnou CFA frank. S levnými letenkami do Bamaka z Prahy poletíte za akční ceny.

Letenky Praha - Bamako

Senou International Airport

Zkratka letiště: BKO
Letenky do Mali - Bamako

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bamaku

Mezinárodní letiště Bamako's Modibo Keita International Airport bylo dříve známé jako Bamako-Sénou International Airport a dnes je to hlavní letiště Mali. Leží asi 15 kilometrů jižně od centra Bamaka a jeho IATA značení je BKO. Letiště v Bamako má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu, na které každý rok dosedají letadla s pasažéry z celého světa. Ti jsou poté odbavováni v jedné budově terminálu, která jich zvládne každý rok obsloužit kolem 900 000. Spokojeným pasažérem můžete být i vy, stačí, abyste si koupili levné letenky do Bamaka. Doprava do města je z letiště v Bamako zajištěna formou autobusů, taxíků a aut.

Aktuální kurz: 100 XOF = 4.01
Bamako - místní čas: 7:28
Časové pásmo: Africa/Bamako (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 12.65, -8
Vzdálenost z Prahy: 4636 km


Do Bamaka za turistickými cíli

Bamako toho jako hlavní město může opravdu hodně nabídnout. Mezi nejdůležitější turistické atrakce patří určitě monumenty jako je Al Quoods, de la paix a Independence, dále také palác Abdoul Karim Camara, velká mešita v centru města a věž BCEAO, která patří mezi jedny z nejvyšších budov v západní Africe. Až budete v Bamako, nezapomeňte se podívat ale ani do národního muzea a národní knihovny, která obsahuje mnoho zajímavých rukopisů a spisů. Zastavte se také v některém městském parku jako je Cimetiere de Sotuba nebo načerpejte atmosféru města na místním trhu. Všechna tato místa můžete navštívit díky levným letenkám do Bamaka z Prahy, které jsou dostupné na internetu za výhodné ceny.

Levné letenky do Bamaka

Do hlavního města Mali se teď můžete podívat, kdy chcete, a to za výhodné ceny. Nyní se do Bamaka prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, které si lze snadno rezervovat online. Průměrná doba letu je z Prahy do Bamaka asi 9 hodin a 40 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si levné letenky do Bamaky z Prahy zabookujte co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Bamako

slunce

39°C

Východ slunce: 6:47

Západ: 18:41

Středa

slunce

39°C

teplota 42°C 37°C

Čtvrtek

slunce

39°C

teplota 42°C 37°C

Pátek

slunce

39°C

teplota 42°C 37°C

Sobota

sluncepolojasno

38°C

teplota 41°C 36°C

Letenka Bamako

Bamako se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bamako - Mali i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bamako.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist