letadlo ico Letenky do Bahrainu
Bahrain

Bahrajn je ostrovní stát Blízkého východu, nacházející se v Perském zálivu asi 25 kilometrů východně od Saúdské Arábie, se kterou je spojen mostem tzv. Cestou krále Fahda. Bahrajnské království zahrnuje hlavní ostrov a poté přibližně 32 menších ostrůvků v okolí. Populace je 1,3 milionu lidí, z nichž přes 150 000 žije v hlavním městě Manámě. Úředním jazykem je tu arabština a měnou bahrajnský dinár. Časové pásmo Bahrajnu je +3 hodiny. Rezervujte si své levné letenky do Bahrajnu z Prahy na co nejdříve.

Aktuální kurz: 1 BHD = 62.97


Letiště Bahrain

Podnebí v Bahrajnu

Klima Bahrajnu je suché a horké. Rok se tu dělí na dvě sezóny – extrémně horké léto a mírnou zimu. Léto zde trvá od dubna do října a teploty tu dosahují přibližně 40°C, ale mohou vystoupit až ke 48°C v červnu a červenci. Teploty mezi listopadem a březnem se drží v rozmezí 10°C až 20°C. Průměrné roční srážky Bahrajnu jsou 72 mm, přičemž většina z nich spadne během zimy. Pokud chcete mít exotickou dovolenou, levné letenky do Bahrajnu si pořizujte na letní měsíce.

Do Bahrajnu za turistickými cíli

V hlavním městě Bahrajnu Manámě můžete vidět například mešitu Khamis, mešitu Al-Fatih, která je největší stavbu svého druhu ve státě, nebo historickou budovu a památník Bab Al Bahrain. Velkou turistickou atrakcí je také přírodní rezervace a zoo Al Areen Wildlife Park, kde můžete vidět zebry, gazely, žirafy, plameňáky a další zvířata. Kromě toho se v Bahrajnu můžete zrelaxovat na místních plážích a vykoupat se v teplém moři. Kupte si levné letenky do Bahrajnu z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Levné letenky do Bahrajnu

Podívejte se do zemí Blízkého východu a poznejte zdejší kulturu za velmi malé peníze. Levné letenky do Bahrajnu jsou dostupné pro kohokoliv a to s odletem z Prahy. Levné letenky do Bahrajnu naleznete snadno a rychle na této stránce. Průměrná doba letu do Bahrajnu z Prahy je přibližně 5,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci.

Bahrain

Bahrain je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Bahrainu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace