letadlo ico Levné letenky do Augsburg

Augsburg je třetí největší město spolkové republiky Bavorska na jihu Německa asi 60 kilometrů severozápadně od Mnichova. Zároveň je to také hlavní město Švábska a administrativní sídlo tohoto regionu. Název Augsburg nese po jednom římském městě, pojmenovaném podle císaře Augusty. Augsburg má přes 276 000 obyvatel, kteří tu mluví německy a platí eurem. Centrem města protéká řeka Lech, do které se vlévá řeka Wertach. Levné letenky do Augsburgu z Prahy jsou za akční ceny.

Letenky Praha - Augsburg

Augsburg Airport

Zkratka letiště: AGB
Letenky do Německa - Augsburg

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Augsburgu

Augsburg Airport je název regionálního letiště, které slouží Augsburgu. Leží asi 7 kilometrů severovýchodně od města a jeho IATA značení je AGB. Otevřeno bylo už v roce 1968. Letiště v Augsburgu má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také jeden terminál, kterým ročně projde opravdu velký počet cestujících. Ti se poté do města z letiště v Augsburgu dostanou snadno autobusovou dopravou nebo taxíkem. Určitě se tedy nemusíte obávat zakoupit si levné letenky do Augsburgu z Prahy, protože cesta do města je jednoduchá.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.86
Augsburg - místní čas: 23:21
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 48.366669, 10.88333
Vzdálenost z Prahy: 320 km


Do Augsburgu za turistickými cíli

Město Augsburg je historické a univerzitní město, najdete tu tedy spoustu zajímavostí. Mezi ně patří například katedrála Panny Marie, která má dvě věže a postavena byla už v polovině 11. století, přičemž její barevná okna jsou jedněmi z nejstarších na světě, dále je to radnice ze 17. století se zlatým sálem, basilika svatého Oldřicha a Afry, vedle které stojí evangelický kostel svatého Oldřicha a potom Fuggerei, domy pro nemajetné měšťany. Město Augsburg má také částečně dochované středověké opevnění se čtyřmi věžemi. Levné letenky do Augsburgu s odletem z Prahy jsou oblíbené, tak si je zakupte co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Augsburgu

Zaleťte se podívat do Německa a užijte si zdejší památky a kulturu, musíte si jenom rezervovat levné letenky do Augsburgu, které se prodávají za nízké ceny. Levné letenky do Augsburgu jsou s odletem z Prahy, přičemž průměrná doba letu je zhruba 50 minut. Zabookovat si levné letenky do Augsburgu z Prahy můžete snadno a rychle online, zvládne to každý. Akční letenky do Augsburgu z Prahy jsou ale hned pryč, tak neváhejte.


Počasí Augsburg

sluncepolojasnodeštík

8°C

Východ slunce: 5:50

Západ: 20:35

Čtvrtek

zataženoMrholení

10°C

teplota 13°C 7°C

Pátek

zataženodeštík

8°C

teplota 10°C 6°C

Sobota

zataženo

15°C

teplota 18°C 12°C

Neděle

zataženo

21°C

teplota 25°C 17°C

Pondělí

zataženo

23°C

teplota 24°C 22°C

Letenka Augsburg

Augsburg se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Augsburg - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Augsburg.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist