letadlo ico Levné letenky do Ashgabat

Ašchabad je hlavní a největší město asijského státu Turkmenistán, který leží ve střední Asii u Kaspického moře. Město leží na jihu země asi 40 kilometrů severně od hranic s Íránem a někdy je známé také jako Poltoratsk. V centru Ašchabadu, kudy protéká kanál Karakum, žije přes 1 milion obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu turkmenština a měnou turkmenský manat. Podívejte se do hlavního města Turkmenistánu, s levnými letenkami do Ašchabadu z Prahy je to snadné a výhodné.

Letenky Praha - Ashgabat

Ashgabat Airport

Zkratka letiště: ASB
Letenky do Turkmenistánu - Ashgabat

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ašchabadu

Mezinárodní letiště Ashgabat International Airport, místně známé také jako Saparmurat Türkmenbaşy International Airport, je jedno ze tří mezinárodních letišť v Turkmenistánu. Nachází se 10 kilometrů severozápadně od hlavního města Ašchabadu, a když bylo v roce 1994 otevřeno, bylo pojmenované po prvním prezidentovi země. IATA značení letiště v Ašchabadu je ASB. Má dvě betonové a jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a také jednu budovu terminálu. V té bude v roce 2016 dokončeno nový mezinárodní terminál, který bude mít kapacitu až 14 milionů pasažérů za rok. I vy se sem snadno můžete podívat, stačí si koupit levné letenky do Ašchabadu z Prahy a letět. Do centra města se potom z letiště v Ašchabadu dostanete autobusem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 TMT = 6.17
Ashgabat - místní čas: 7:16
Časové pásmo: Asia/Ashgabat (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 37.950001, 58.383331
Vzdálenost z Prahy: 3702 km


Do Ašchabadu za turistickými cíli

Z paláců v Ašchabadu najdete například prezidentské sídlo Oguzkhan Palace, oficiální budovu Rukhiyet Palace a Wedding Palace. Církevní stavby jsou zastoupeny jak mešitami, jako je Artogryl Gazy Mosque a Iranian mosque, tak kostely, jako je kostel svatého Alexandra Něvského a kostel svatého Mikuláše tvůrce zázraků. Kulturní zážitky si můžete užít v divadlech jako je Main Drama Theatre nebo Turkmen Drama Theater. Vyzkoušet byste určitě měli i Alem Cultural and Entertainment Center, které je zapsané v Guinessově knize rekordů jako největší ruské kolo v budově na světě. Kupte si levné letenky do Ašchabadu a užijte si dovolenou v Asii za výhodné ceny.

Levné letenky do Ašchabadu

Udělejte si dovolenou v Asii a poznejte stát Turkmenistán v celé jeho kráse. Nyní se prodávají levné letenky do hlavního města Ašchabadu za výhodné ceny, takže na cestování ještě ušetříte. Levné letenky do Ašchabadu jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je zvládnete z pohodlí svého domova online. Průměrná doba letu je z Prahy do Ašchabadu asi 4,5 hodiny. Zabookujte si své levné letenky do Ašchabadu z Prahy hned teď.


Počasí Ashgabat

zataženo

24°C

Východ slunce: 6:31

Západ: 19:41

Pátek

zataženodeštík

25°C

teplota 27°C 22°C

Sobota

sluncedeštík

25°C

teplota 28°C 22°C

Neděle

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 25°C

Pondělí

zataženo

22°C

teplota 24°C 19°C

Letenka Ashgabat

Ashgabat se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ashgabat - Turkmenistán i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ashgabat.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist