letadlo ico Levné letenky do Aqaba

Akaba je město ležící na jihozápadě Jordánska asi 10 kilometrů východně od hranic s Izraelem a 20 kilometrů severně od Saúdské Arábie. Jedná se o jediný přístav Jordánska a největší na pobřeží Akabského zálivu Rudého moře. V Akabě žije přibližně 140 000 lidí, kteří tu mluví arabsky, ale také anglicky, a platí tu jordánským dinárem. Rezervujte si levné letenky do Akaby z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Aqaba

King Hussein International Airport

Zkratka letiště: AQJ
Letenky do Jordánu - Aqaba

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Akabě

Letiště Aqaba Airport je známé také jako King Hussein Int'l Airport leží přibližně 10 kilometrů severně od centra Akaby. IATA značení tohoto letiště je AQJ. Letiště Aqaba má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kde může být odbaveno až 1,5 milionu cestujících, ale prozatím jich sem ročně cestuje asi 170 000. Letiště se stále rozšiřuje. Podívejte se Aqaba Airport i vy s levnými letenkami do Akaby z Prahy. Doprava do města Akaba je z letiště zajištěna místní dopravou a taxíky.

Aktuální kurz: 1 JOD = 30.61
Aqaba - místní čas: 12:30
Časové pásmo: Asia/Amman (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 29.52667, 35.007778
Vzdálenost z Prahy: 2864 km


Do Akaby za turistickými cíli

Akaba je turisticky přitažlivá především jako dovolenkové letovisko, kde si můžete oddechnout od práce. Je tu velký počet veřejných písečných pláží, kde se můžete opalovat nebo plavat v teplém moři. U pobřeží jsou také nádherné korálové útesy, ke kterým se lze potápět. Oblíbeným cílem jsou také turecké lázně, které v Akkabě byly otevřeny už ve 4 století našeho letopočtu. Akaba je zajímavým místem, které určitě stojí za návštěvu, tak si objednejte levné letenky do Akaby z Prahy na co nejdříve, ať svou příležitost nepromeškáte.

Levné letenky do Akaby

Do Jordánska se teď může podívat každý a to s levnými letenkami do Akaby. Levné letenky do Akaby si musíte především včas rezervovat, protože jsou velmi rychle vyprodané. S levnými letenkami do Akaby můžete navíc letět přímo z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Akaby z Prahy je 4,5 hodiny.


Počasí Aqaba

sluncepolojasno

21°C

Východ slunce: 6:06

Západ: 17:38

Pondělí

slunce

21°C

teplota 23°C 18°C

Úterý

slunce

22°C

teplota 24°C 18°C

Středa

slunce

19°C

teplota 21°C 16°C

Čtvrtek

slunce

18°C

teplota 20°C 16°C

Letenka Aqaba

Aqaba se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aqaba - Jordán i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aqaba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist