letadlo ico Letenky do Andory
Andorra

Andorra či oficiálně Knížectví Andorra je malá země ležící v jihozápadní Evropě. Leží na hranicích mezi Francií a Španělskem a jedná se o šestý nejmenší národ a stát v Evropě. Jeho hlavním městem je Andorra la Vella, která je nejvýše položeným hlavním městem Evropy. V Andoře žije přes 85 000 obyvatel a zhruba čtvrtina z toho v Andorra la Vella. Úředním jazykem státu je tu katalánština, ale mluví se tu také francouzsky a španělsky. Měnou Andorry je euro. Andorra leží v časovém pásmu +1 hodina. Kupte si levné letenky do Andorry z Prahy co nejdříve.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.7


Letiště Andora

Podnebí v Andoře

Jelikož skoro celý stát leží v horách, klima Andorry je vysokohorské a zároveň kontinentální. Léta jsou tu trochu chladnější a v zimě hodně sněží. Obecně je tu nižší vlhkost vzduchu. V Andoře skoro neprší a během roku je tu až 300 slunných dní. Tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Andorry, dokud ještě nějaké jsou.

Do Andorry za turistickými cíli

Do Andorry míří především nadšenci zimních sportů, protože jsou tu výborné podmínky pro lyžování. Na úbočí hor se nachází mnoho lyžařských středisek, jako je například El Pas de la Casa, Andorra la Vella, Arinsal, Encamp, Canillo, Soldeu a další. Za památkami určitě zamiřte do hlavního města, jehož centrum je typické svými kamennými domy a uličkami. Nachází se tu také centrální kostel svatého Štěpána a kostel Santa Coloma. Nádhernou románskou věž ze 12. století najdete ve městě Ordino. Podívejte se do Andorry s levnými letenkami za skvělé ceny a užijte si dovolenou plnou lyžování a kultury.

Levné letenky do Andorry

Leťte se podívat do malé evropské země Andorry a poznejte zdejší kulturu a atmosféru. Levné letenky do Andorry jsou nyní s odletem z Prahy a prodávají se za opravdu výhodné ceny, tak neváhejte a co nejdříve si je objednejte, protože jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Andorry něco málo přes dvě hodiny.

Andora

Andora je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Andory čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace