letadlo ico Levné letenky do Aksu

Aksu je město ležící na západě Čínské lidové republiky v regionu Sin-ťiang a sídlo stejnojmenné prefektury. Město leží asi 100 kilometrů západně od hranic s Kyrgyzstánem a jeho centrem protéká řeka Aksu. V překladu název města znamená „Bílá voda“. Centrum Aksu je domovem pro přibližně 570 000 obyvatel, jejichž úředním jazykem je čínština a měnou čínský jüan. Podívejte se do této destinace i vy, stačí si objednat levné letenky do Aksu z Prahy a můžete letět klidně hned zítra.

Letenky Praha - Aksu

Aksu Airport

Zkratka letiště: AKU
Letenky do Číny - Aksu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Aksu

Autonomní oblasti Sin-ťiang a také městu Aksu slouží Aksu Airport, které má IATA značení AKU. Letiště leží asi 10 kilometrů severně od centra města a má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu. Zároveň má také jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaven velký počet spokojených cestujících. Až si rezervujete levné letenky do Aksu z Prahy a přistanete na letišti, tak se do centra města dostanete snadno místní dopravou, určitě si tedy nedělejte starosti, že byste se z letiště Aksu nedostali do města.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Aksu - místní čas: 9:01
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 36.792191, 99.073723
Vzdálenost z Prahy: 6618 km


Do Aksu za turistickými cíli

Poznejte Čínu z jiného úhlu pohledu a pozastavte se nad každodenním životem ve městě Aksu. Zde lze zachytit každodenní život zdejších obyvatel, projděte se po jejich městě a poznejte jeho kulturu. Vyrazte do přírody za město a udělejte si výlet do pouště Taklamakan nebo k řece Aksu. Krásná je také zdejší radnice. Kupte si levné letenky do Aksu z Prahy a vyrazte na dovolenou do Číny za výhodné ceny.

Levné letenky do Aksu

Vydejte se do Číny a ušetřete za svoje cestování tím, že si koupíte levné letenky do Aksu. Levné letenky do Aksu jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle objednat online z pohodlí svého domova. Navíc jsou nyní levné letenky do Aksu z Prahy za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost a rezervujte si je, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Aksu necelých 10 hodin.


Počasí Aksu

slunce

14°C

Východ slunce: 7:55

Západ: 21:48

Pátek

sluncepolojasno

15°C

teplota 21°C 9°C

Sobota

sluncepolojasno

10°C

teplota 13°C 7°C

Neděle

sluncepolojasno

13°C

teplota 19°C 10°C

Pondělí

zataženo

0°C

teplota 3°C -2°C

Letenka Aksu

Aksu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aksu - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aksu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist