letadlo ico Levné letenky do Ahmedabad

Ahmadábád je největší město indického státu Gudžarát na západě Indie. Město leží ve vnitrozemí asi 90 kilometrů severně od zálivu Khambhat na březích řeky Sabarmatí. Ahmadábád má 6,3 milionu obyvatel, což z něho dělá šesté největší indické město, přičemž s metropolitní oblastí, se kterou má město až 7,2 milionu obyvatel, je se svou aglomerací sedmé největší. Úředním jazykem je tu hindština a angličtina, měnou je indická rupie. Rezervujte si levné letenky do Ahmadábádu z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Letenky Praha - Ahmedabad

Sardar Vallabhbhai Patel International Airport

Zkratka letiště: AMD
Letenky do Indie - Ahmedabad

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ahmadábádu

Mezinárodní letiště Sardar Vallabhbhai Patel International Airport se nachází v Hansol asi 9 kilometrů severně od centra Ahmadábádu. V roce 2014 až 2015 to bylo osmé nejrušnější letiště pro osobní přepravu v Indii, ale nyní je připravené pro to, aby bylo nahrazeno Dholera International Airport. Letiště v Ahmadábádu má IATA značení AMD a sestává se z jedné příletové a vzletové ranveje z betonu a asfaltu. Pasažéři z domácích i zahraničních destinací jsou tu odbavováni ve dvou terminálech pro osoby, třetí terminál je určen pro náklad. Zakupte si levné letenky do Ahmadábádu a staňte se jedním z 5 milionů cestujících, kteří tudy každý rok projdou. Do města se z letiště Ahmadábád dostanete například autobusovou linkou 102 nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.09
Ahmedabad - místní čas: 12:51
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 23.033333, 72.616669
Vzdálenost z Prahy: 5817 km


Do Ahmadábádu za turistickými cíli

Mezi nejvýznamnějšími památkami města Ahmadábád najdeme především chrámy, jako je Gándhího ášram, kde známý indický duchovní vůdce nějakou dobu pobýval, Šri Sámínárájan Mandir, bohatě zdobený chrám postavený v 19. století, nebo Hatheesing, který patří džinistům a je zasvěcen Dharmanáthovi. Nezapomeňte se podívat ani na zdejší radnici, železniční stanici a budovu Nejvyššího soudu. Za odpočinkem vyrazte do některého městského parku, jako je Victoria Garden, Law Garden a Parimal Garden, nebo se projděte kolem jezera Chandola nebo jezera Kankaria. Když si koupíte levné letenky do Ahmadábádu z Prahy, tak máte jistotu, že se tu nudit nebudete. Tak neváhejte.

Levné letenky do Ahmadábádu

Poleťte do exotické země a poznejte další kousek světa za malé peníze. Nyní se prodávají velmi levné letenky do indického města Ahmadábád a to navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Ahmadábádu z Prahy si můžete snadno a rychle rezervovat online přes počítač. Průměrná doba letu je z Prahy do Ahmadábádu asi 10 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si své levné letenky do Ahmadábádu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Ahmedabad

sluncepolojasnodeštík

32°C

Východ slunce: 5:54

Západ: 19:27

Úterý

sluncepolojasno

34°C

teplota 37°C 30°C

Středa

sluncepolojasno

34°C

teplota 39°C 31°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

35°C

teplota 39°C 31°C

Pátek

slunce

34°C

teplota 39°C 30°C

Letenka Ahmedabad

Ahmedabad se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ahmedabad - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ahmedabad.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist