letadlo ico Levné letenky do Abidjan

Abidžan je největší město afrického státu Pobřeží slonoviny, který leží v západní Africe na pobřeží Guinejského zálivu. Město je důležitým přístavem a jedná se o nejlidnatější frankofonní město v západní Africe a třetí nejlidnatější na světě. V Abidžanu žije přes 4,7 milionu obyvatel, kteří tu mluví francouzsky a platí CFA frankem. Abidžanu se přezdívá „Perla laguny“, protože leží v laguně Ébrié v regionu Lagunes. Udělejte si radost výletem do této destinace a zarezervujte si své levné letenky do Abidžanu z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Abidjan

Port Bouet Airport (Felix Houphouet Boigny Int'l)

Zkratka letiště: ABJ
Letenky do Pobřeží Slonoviny - Abidjan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Abidžanu

Mezinárodní letiště Port Bouet Airport známé také jako Félix-Houphouët-Boigny International Airport se nachází 16 kilometrů jihovýchodně od centra Abidžanu a jeho IATA značení je ABJ. Je to největší letiště Pobřeží slonoviny pro leteckou dopravu. Letiště Abidžan má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a dva terminály, ve kterých jsou odbavováni lidé z domácích i zahraničních destinací. Když si koupíte levné letenky do Abidžanu z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny, přistanete také na tomto letišti. Do centra se pak z letiště Abidžan dostanete autobusem, taxíkem nebo si jednoduše půjčíte auto a vyrazíte po své vlastní cestě.

Aktuální kurz: 100 XOF = 3.9
Abidjan - místní čas: 15:35
Časové pásmo: Africa/Abidjan (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 5.30943, -4.01972
Vzdálenost z Prahy: 5269 km


Do Abidžanu za turistickými cíli

V Abidžanu se nachází hned několik míst, která byste měli určitě navštívit. Jedná se o římskokatolickou katedrálu svatého Pavla, navrženou Aldo Spiritem na konci 20. století, městské muzeum současného umění Cocody a park Banco, který je rezervací původního deštného pralesa a dnes zde najdete některé druhy opic a především exotického ptactva, či si můžete odpočinout v arboretu. Obdiv si ale zaslouží také abidžanské mrakodrapy, které jsou neobvyklé pro západní Afriku. Ačkoliv Abidžan není hlavní město, sídlí tu mnoho významných vládních institucí, určitě se tak zajděte podívat k parlamentu, Nejvyššímu soudu nebo k prezidentské kanceláři. Samozřejmostí jsou abidžanské doky a veřejné pláže, kde si užijete dovolenou u moře. To vše můžete vidět, když si rezervujete levné letenky do Abidžanu z Prahy.

Levné letenky do Abidžanu

Dopřejte si letos luxusní dovolenou a vydejte se za poznáním do Afriky. Stačí si včas objednat levné letenky do Abidžanu na Pobřeží slonoviny, které jsou s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Abidžanu si rezervujte snadno a rychle online, zvládne to každý z pohodlí svého křesla. Průměrná doba letu je z Prahy do Abidžanu asi 6 hodin. Neváhejte a zabookujte si své levné letenky do Abidžanu z Prahy ještě dnes.


Počasí Abidjan

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 6:02

Západ: 18:22

Sobota

zataženoMrholení

29°C

teplota 30°C 27°C

Neděle

zataženoMrholení

29°C

teplota 31°C 28°C

Pondělí

zataženodeštík

29°C

teplota 30°C 28°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 31°C 28°C

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 31°C 29°C

Letenka Abidjan

Abidjan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Abidjan - Pobřeží Slonoviny i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Abidjan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist