letadlo ico Letenky do Tanzánie
Tanzania


Zanzibar z Prahy za 17690 Kč
Zanzibar z Prahy za 17690 Kč

5. 3.  |Akční letenky do Zanzibaru s odletem z Prahy nabízí letecká společnost Turkish Airlines s přestupem Istanbulu. Po cestě je také potřeba počítat s technickým stopem na letišti Kilimandžáro. Zanzibar tvoří dva ostrovy východně od ... Podrobnosti


Kilimandžáro za 16390 Kč
Kilimandžáro za 16390 Kč

27. 2.  |Jste fanatik do slézání nejvyšších hor zemí, které navštívíte? Tak tohle je pro vás ideální příležitost. Kilimandžáro není jen nejvyšší místo Tanzánie, ale ... Podrobnosti


Další akční letenkySjednocená tanzanská republika či zkráceně Tanzanie je stát nacházející se ve střední Africe na východním pobřeží u Indického oceánu. Vznikla sjednocením dvou států a to Tanganiky a Zanzibaru, dnes je to jedna z nejchudších zemí světa. Hlavním městem je Dodoma, které leží v centrální části země a má přes 400 000 obyvatel. Celková populace země je 50,7 milionu lidí. Bývalým hlavním městěm je Dar es Salaam. Úředním jazykem je tu v Tanzanii svahilština a angličtina, měnou tanzanský šilink. Země se nachází v časovém pásmu +3 hodiny. Levné letenky do Tanzanie jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Měna Tanzánie: Tanzanský šilink
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Tanzánie

Podnebí v Tanzanii

Klima v Tanzanii je velmi horké a teplé. Teploty ve většině země během roku nepadají pod 20°C a nejteplejší období je tu od listopadu do února. Nejchladněji je mezi květnem a srpnem, kdy jsou teploty mezi 15°C až 20°C. Vydejte se do tohoto tropického ráje a ušetřete na své cestě – kupte si levné letenky do Tanzanie z Prahy, dokud nějaké jsou.

Do Tanzanie za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické cíle v Tanzanii bezesporu patří přírodní rezervace a národní parky. V některých z nich se nachází i přírodní divadlo, kde můžete pozorovat pravidelnou migraci zvířat. Mezi další památky v Tanzanii, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je kamenné město Zanzibar, kde jsou budovy s prvky africkými i arabskými, a Kondoa, kde byly objeveny skalní malby. U korálového ostrova Mafia si můžete vyzkoušet přístrojové potápění, rybolov nebo další vodní radovánky, které vám dopřeje teplý oceán a písečná pláž. V hlavním městě Dodoma najdete místní katedrálu, náměstí Nyerere, centrální mešita či anglikánský kostel. Levné letenky do Tanzanie jsou nyní s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte a dopřejte si dovolenou v této africké destinaci.

Za přírodou do Tanzanie

V Tanzanii se nachází mnoho národních a parků a rezervací, ve kterých můžete pozorovat divokou africkou přírodu. Na seznamu světového dědictví UNESCO je zapsaná například Selousova rezervace, národní park Kilimandžáro, ve kterém se nachází i nejvyšší hora Afriky, či území Ngorongoro. Vidět tu ze zvířat můžete slona afrického, nosorožce černého, zebry, žirafy, hyeny, pakoně, buvolce, krokodýly, hrochy a další. Udělejte si výlet do Afriky a poznejte safari na vlastní kůži, stačí mít levné letenky do Tanzanie s odletem z Prahy.

Levné letenky do Tanzanie

Dopřejte si exotickou dovolenou v Africe, stačí si koupit levné letenky do Tanzanie. Tyto levné letenky do Tanzanie jsou s odletem z Prahy a prodávají se za výhodné ceny, určitě tedy příliš dlouho neotálejte. Průměrná doba letu z Prahy do Tanzanie je 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Objednejte si online letenky do Tanzanie z Prahy ještě dnes.

Tanzánie

Tanzánie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Tanzánie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist