letadlo ico Levné letenky do Sydney

Sydney má největší populaci (přes 4,5 milionu obyvatel) z měst v celé Austrálii a dokonce na celém kontinentu Oceánie.  Je nejrozlehlejší a je dokonce hlavním městem části Austrálie – Nový Jižní Wales. Sydney naleznete přímo u Tasmanova Moře. Historicky je Sydney první sídlo britské kolonie. V okolí jsou krásné národní parky a dokonce v Sydney můžete navštívit světoznámou pláž Bondi. Sydney oficiálně patří mezi světová města.  Letenky si pravděpodobně zakoupíte na letiště Kingsford Smith. Letenky je dobré pořizovat s předstihem. Z Prahy je čas od času možné je pořídit za vysloveně přívětivé ceny.  

Letenky Praha - Sydney - Australie

Bankstown Airport

Zkratka letiště: BWU
Letenky do Austrálie - Sydney - Australie

Najdi nejlevnější letenku

Sydney Airport

Zkratka letiště: SYD
Letenky do Austrálie - Sydney - Australie

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Sydney


Akční letenky do anglicky mluvících zemí
Akční letenky do anglicky mluvících zemí

1. 9.  |Je tu seznam na prvních pohled nesourodých akčních letenek. Někomu ale může dávat smysl letět jen tam, kde se dobře domluví. V Čechách je momentálně jako druhý jazyk nejvíce rozšířená angličtina. Proto ... Podrobnosti


Balík letenek do Austrálie od 16490 Kč
Balík letenek do Austrálie od 16490 Kč

23. 8.  |Aktualizace 25.8. - přidány levnější letenky do Melbourne a Sydney z Mnichova přes letiště Šanghaj od Air China -- Korean Air a China Eastern Airlines přináší balík akčních letenek do Austrálie za krásné ceny od ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Sidney

Jako hlavní letiště v Sydney působí Mezinárodní letiště Kingsforda Smithe s IATA kódem SYD. Jedná se o jedno z nejstarších a nepřetržitě používaných letišť na světě. Dokonce bylo v roce 2003 nejvytíženějším letištěm na světě. To se od té doby již nikdy nezopakovalo a již se letiště Kingsford Smith pravidelně neobjevuje ani v nejvyšší třicítce. Letiště bylo založeno již v roce 1920. K dnešku má 3 terminály, z čehož je jeden mezinárodní, další je dopravní a jeden pro VIP pasažéry. Nemusíte tedy mít strach, že byste se s letenkami do Sydney ztratili na letišti. Vše je dobře značeno a ochotný personál vždy dobře poradí. Letenky si tak bez obav kupte a nevymlouvejte se na okolnosti.

Sydney - Australie
Měna Austrálie: Australský dolar
Aktuální kurz: 1 AUD = 17.29 CZK
Sydney - Australie - místní čas: 18:01
Časové pásmo: Australia/Sydney (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -33.867851, 151.207321


Do Sydney za turistickými cíli

Kromě již zmiňované pláže Bondi beach toho je v Sydney opravdu hodně. S letenkou do Sydney si můžete dopřát jedinečné město moderního rázu. Spětí města s přírodou je tu vyloženě výjimečné. Hned v okolí města jsou nádherné pláže, odkud lze pozorovat velryby a delfíny. Hned v okolí jsou národní parky jako je Blue Mountains nebo druhý nejstarší národní park světa Roayal s treky po pobřeží. Neopomeňte vycházku mezi Bondi a Brontee beach. Stojí to zato. Peněz za letenky do Sydney nebudete nikdy litovat.  

Levné letenky do Sydney v Austrálii

Když do Austrálie, tak do Sydney. Je to krásné město přímo u moře. Díky velkému letišti seženete letenky relativně levně. Na to, že je Sydney až na druhém konci světa, letenky stojí běžně pod 30 tisíc korun a výjimečně je možné sehnat akční letenky i pod patnáct. Dlouhá vzdálenost v letadle rychle uteče a v Sydney budete dřív, než se nadějete.


Počasí Sydney - Australie

sluncepolojasno

18°C

Východ slunce: 3:44

Západ: 15:51

Sobota

slunce

23°C

teplota 25°C 21°C

Neděle

slunce

21°C

teplota 24°C 19°C

Pondělí

slunce

18°C

teplota 22°C 15°C

Úterý

sluncepolojasno

17°C

teplota 18°C 16°C

Letenka Sydney - Australie

Sydney - Australie se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sydney - Australie - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sydney.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist