letadlo ico Levné letenky do Skopje

Skopje je hlavní město Makedonie, přičemž se nachází na severu státu asi 15 kilometrů od hranice s Kosovem ve stejnojmenném regionu. Centrem Skopje protéká řeka Vardar. Ve Skopji žije přes 530 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu makedonština a měnou makedonský denár stejně jako ve zbytku státu. Podívejte se do hlavního města Makedonie a poznejte s levnými letenkami krásu Skopje.

Letenky Praha - Skopje

Skopje Airport

Zkratka letiště: SKP
Letenky do Makedonie - Skopje

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Skopji

Mezinárodní letiště Skopje Airport, známé také jako Aerodrom Skopje či Skopje "Alexander the Great" Airport, leží 17 kilometrů jihovýchodně od centra Skopje. Jedná se o větší a rušnější ze dvou mezinárodních letišť v Makedonii. Toto mezinárodní letiště Alexandra Makedonského odkazuje na dávného vládce této země. Letiště tu začalo vznikat už v roce 1929 a dnešní označení Skopje Airport je SKP. Má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu a jednu budovu terminálu. Obojí prošlo v roce 2011 modernizací. Služeb Skopje Airport ročně využije 1,2 milionu pasažérů, přičemž vy můžete díky levným letenkám do Skopje být jedním z nich. Dostupnost do města je z letiště zajištěna autobusy, které staví také na hlavním nádraží a lístek na ně vás vyjde na 150 makedonských denárů, a taxíky, jejichž taxa do města Skopje je 1220 makedonských denárů.

Měna Makedonie: Makedonský denár
Aktuální kurz: 100 MKD = 42.13 Kč
Skopje - místní čas: 21:16
Časové pásmo: Europe/Skopje (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42, 21.433331


Do Skopje za turistickými cíli

Ve městě Skopje se nachází mnoho památek náboženského charakteru. Navštívit tu můžete například mešitu Mustafa Paši, pravoslavný kostel sv. Spasitele, chrám Matky Boží nebo kostel svatého Klimenta. Jistou dominantou Skopje je také kamenný most přes řeku Vardar postavený už v 15. století. Při své návštěvě Skopje byste ale neměli vynechat ani pevnost Kale, Kříž tisíciletí, Kuršumli An nebo původní bazary a trhy. Kupte si levné letenky do Skopje z Prahy a všechno tohle můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Skopje

Je jedno, jestli jste už někdy v hlavním městě Makedonie byli nebo ne, téhle příležitosti prostě musíte využít. Levné letenky do Skopje si můžete pořídit i vy a to snadnou cestou přes internet. Levné letenky do Skopje jsou laciné a s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu do Skopje z Prahy 2 hodiny a 40 minut v pohodlném letadle. Chopte se této šance a kupte si levné letenky do Skopje.


Počasí Skopje

slunce

16°C

Východ slunce: 5:31

Západ: 17:49

Úterý

sluncepolojasno

10°C

teplota 12°C 6°C

Středa

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 5°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

7°C

teplota 9°C 4°C

Pátek

slunce

8°C

teplota 11°C 3°C

Letenka Skopje

Skopje se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Skopje - Makedonie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Skopje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist