letadlo ico Letenky do Singapuru
Singapore


Singapur - letenky z Prahy za 12990 Kč
Singapur - letenky z Prahy za 12990 Kč

20. 3.  |Letecká společnost LOT slaví 90. narozeniny. Díky tomu nabízí několik akčních letenek, z nichž jedna z nich míří do Singapuru. Jediné přesedání po cestě je ve Varšavě - na domácím letišti LOTu. Délka ... Podrobnosti


Singapur - letenky z Prahy za 12990 Kč
Singapur - letenky z Prahy za 12990 Kč

14. 3.  |Do Singapuru si můžete zaletět s hned třemi různými akčními letenkami. Můžete si vybrat z aerolinek, které vám jsou nejsympatičtější. V závislosti na aerolinkách si vybíráte i trasu letu. S Finn Air poletíte přes Helsinki, s Quatar ... Podrobnosti


Singapur za 14890 Kč
Singapur za 14890 Kč

21. 2.  |Město budoucnosti je sci-fi v přímém přenosu. Pojeďte se na vlastní oči podívat, jak může fungovat stát - potažmo městský stát. Akční letenky do Singapuru nabízí Turkish Airlines s jediným přestupem v Istanbulu. V letadlech čas ... Podrobnosti


Další akční letenkyRepublika Singapur či „Lví město“ nebo „Město zahrad“ je městský stát ležící v jihovýchodní Asii na výspě Malajského poloostrova. Jedná se o jediný ostrovní městský stát na světě a je tvořen jedním hlavním ostrovem a 62 malými ostrůvky. Hlavním městem je stejnojmenné město Singapur. Celkem má stát 5,5 milionu obyvatel a leží v časovém pásmu +8 hodin. Úředními jazyky jsou čínština, malajština, angličtina a tamilština. Měnou je singapurský dolar. Levné letenky do Singapuru z Prahy pořídíte nyní za velmi výhodné ceny, tak nepromarněte příležitost.

Měna Singapuru: Singapurský dolar
Aktuální kurz: 1 SGD = 16.85 Kč


Letiště Singapur

Podnebí v Singapuru

Klima Singapuru je tropické s teplotami pohybujícími se během roku mezi 22°C až 35°C. Nejteplejšími měsíci jsou duben a květen, mokřejší období je od listopadu do ledna. Od července do října bývá v Singapuru opar, způsobený požáry na Sumatře. Vlhkost vzduchu se tu pohybuje mezi 70 – 80% a ročně naprší asi 2 300 mm. Levné letenky do Singapuru směřujte na teplé měsíce.

Do Singapuru za turistickými cíli

V Singapuru je toho hodně co k vidění, takže se nebojte, že byste nudili. Najdete tu například druhé největší vyhlídkové kolo na světě Singapore Flyer, noční safari v zoologické zahradě, botanickou zahradu, studio Universal Studios Singapore, muzeum Peranakan, chrám Sri Mariamman, postavený v roce 1827, chrám Kong Meng San Phor Kark See či velké trhy Telok Ayer Market. Nejen v moři, ale také ve velkém akvaparku si užijete vodní radovánky a atrakce. S levnými letenkami se do Singapuru z Prahy můžete podívat klidně hned zítra, tak si je nezapomeňte včas objednat.

Levné letenky do Singapuru

Cestovat do Asie je dnes snadné a hlavně levné, stačí si totiž objednat levné letenky do Singapuru. Letenky s odletem přímo z Prahy a let trvá průměrně 14 hodin. Akční letenky do Singapuru z Prahy jsou horké zboží na trhu, takže jestli vás tato nabídka zaujala, měli byste své levné letenky do Singapuru objednat co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Singapur

Singapur je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Singapuru čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist