letadlo ico Levné letenky do Šanghaje

Šanghaj je nejlidnatější město Čínské lidové republiky a důležitý přístav a obchodní centrum. Šanghaj najdeme na východním pobřeží Číny u Jihočínského moře a to při ústí řeky Jang-c’-ťiang. Jeho název v překladu znamená „Nad mořem“. Toto světoznámé město je domovem pro celkem 24,1 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Levné letenky do Šanghaje seženete snadno online, tak si je zabookujte ještě dnes a to s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Shanghai

Shanghai Hongqiao International Airport

Zkratka letiště: SHA
Letenky do Číny - Shanghai

Najdi nejlevnější letenku

Shanghai Pudong International Airport

Zkratka letiště: PVG
Letenky do Číny - Shanghai

Najdi nejlevnější letenku

Wuxi Airport

Zkratka letiště: WUX
Letenky do Číny - Šanghaj

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Šanghaje


Peking a Šanghaj z Prahy za 9990 Kč
Peking a Šanghaj z Prahy za 9990 Kč

18. 3.  |Do Číny dnes můžete vybírat hned ze dvou letenek. letět můžete do Pekingu s ukrajinskými aeroliniemi přes Kyjev nebo s finskými přes Helsinky. Do Pekingu se podíváte z Prahy za krásných deset tisíc a do Šanghaje za něco málo přes ... Podrobnosti


Čína z Prahy od 10490 Kč
Čína z Prahy od 10490 Kč

13. 3.  |Peking, Šanghaj, Hongkong, Chengdu a Chongqing - to je pět měst, kam směřuje 5 aktuálních akčních letenek. Vybrat si můžete kromě destinací i z aerolinek Finn Air, Quatar Airways a Emirates Airlines. Nejlevnější letenka do Pekingu je za cenu deseti a půl ... Podrobnosti


Čína - Šanghaj a Peking za 11290 Kč
Čína - Šanghaj a Peking za 11290 Kč

26. 2.  |Dvě nejdůležitější města Číny  je teď možné navštívit za nádhernou cenu kolem jedenácti tisíc. Akční letenky do Pekingu a Šanghaje nabízí společnost Aeroflot s přesedáním na letišti ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Šanghaji

Šanghaji slouží celkem dvě mezinárodní letiště. Větší z nich je Shanghai Pudong International Airport, které má IATA značení PVG a nachází se asi 30 kilometrů východním směrem. Otevřeno bylo v roce 1999 a dnes slouží převážně pro mezinárodní lety. Letiště se skládá celkem ze čtyř betonových drah a dvou terminálů pro pasažéry, kterých je tu ročně přepraveno přes 60 milionů. Dopravu do města zajišťuje linka metra číslo 2, maglev vlaky, autobusy a taxíky. Jet můžete také po vlastní ose, když si půjčíte auto na letišti. Druhé mezinárodní letiště se nazývá Shanghai Hongqiao International Airport, má IATA značení SHA a slouží převážně pro domácí přepravu. Leží 13 kilometrů západně od města a je čtvrtým nejvytíženějším letištěm v Číně. Má dvě příletové ranveje a dva terminály, kudy každý rok projde necelých 40 milionů lidí. Cesta do města je zajištěna formou autobusů a vlaků. Kupte si levné letenky do Šanghaje a podívejte se do této destinace za akční ceny.

Shanghai
Měna Číny: Čínský jüan
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.41 Kč
Shanghai - místní čas: 10:05
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 31.222219, 121.458061


Do Šanghaje za turistickými cíli

Šanghaj je město převážně moderního rázu, opravdu historické památky byste tu tak hledali marně. Určitě ale zavítejte do centra a prohlédněte si vysokou věž Perlu orientu, mrakodrap Ťin Mao, mrakodrap Shanghai World Financial Center a nábřeží Bund, lemované vysokými budovami. Kromě toho lze zajít do šanghajského muzea, na známý okruh pro Formule 1 či na náměstí lidu v Chuang-pchu. Z duchovních památek je důležitý buddhistický chrám Ťiang-an. V Šanghaji je toho opravdu hodně k vidění, tak neváhejte a rezervujte si levné letenky do Šanghaje z Prahy, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Šanghaje

Navštivte světoznámé město Šanghaj a užijte si jeho atmosféru i za malé peníze. Dovolenou v Šanghaji můžete strávit snadno, když si koupíte levné letenky do Šanghaje, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Šanghaje 12 hodin a 15 minut. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si kupte levné letenky do Šanghaje z Prahy za výhodné ceny, dokud nějaké jsou. Lze to udělat online.


Počasí Shanghai

sluncepolojasno

19°C

Východ slunce: 5:16

Západ: 18:27

Čtvrtek

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 13°C

Pátek

slunce

12°C

teplota 14°C 10°C

Sobota

sluncepolojasno

16°C

teplota 17°C 15°C

Neděle

zataženodeštík

23°C

teplota 26°C 21°C

Letenka Shanghai

Shanghai se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Shanghai - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Šanghaje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist