letadlo ico Letenky do Ruska
Russia


Severní Evropa a pobaltí od 2390 Kč - 10 měst v seznamu akcí
Severní Evropa a pobaltí od 2390 Kč - 10 měst v seznamu akcí

15. 1.  |Švédsko, Finsko, Rusko, Lotyšsko, Litva, Estonsko - to jsou země, kam právě letecké společnosti ČSA a Air Baltic uvolnily akční letenky za skvělé ceny. Navštívit tak můžete města  Goethenburg, Helsinki, Tampere, Turku, Rigu, Tallin, Vilnius, ... Podrobnosti


Moskva za 2190 Kč
Moskva za 2190 Kč

3. 1.  |Přímé akční letenky z Prahy do Moskvy nabízí aerolinka Ural Airlines. Celá cesta trvá jen tři hodiny a už lze obdivovat krásy historického centra Moskvy.  Podrobnosti


Další akční letenkyRusko nebo oficiálně Ruská federace je největší stát na světě rozprostírající se přes dva kontinenty – Evropu a Asii. Území je celkem rozděleno na 84 samosprávných oblastí, které sahají přes 9 časových pásem. Úředním jazykem státu je ruština, ale jsou uznávány i jazyky menšin, kterých je 35. Měnou je rubl. Hlavním městem Ruska je Moskva, nacházející se v evropské části země, přičemž zde žije 11,5 milionu lidí. Rusko má necelých 144 milionu obyvatel. A právě nyní se do mnoha ruských destinací dají sehnat velmi levné letenky z Prahy.

Měna Ruska: Ruský rubl
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Rusko

Oblasti

Ponebí v Rusku

Vzhledem k velikosti státu spadá Rusko do několika podnebných pásů. Zatímco na severu je hranicí polární ledové pásmo, na jihu je to potom pásmo subtropické na pobřeží Kaspického a Černého moře. Zimy jsou v Rusku obecně velmi chladné a skoro vždy je tu sněhová pokrývka. Jižněji bývají léta teplejší a teploty tu mohou dosahovat až 30°C. Na druhou stranu v Rusku byla naměřena nejnižší teplota na severní polokouli a to -71°C. Záleží tedy jen na vás, na kdy si levné letenky do Ruska koupíte.

Do Ruska za turistickými cíli

V Rusku je toho opravdu hodně k vidění, proto určitě neváhejte a zakupte si levné letenky z Prahy. Stát je v pořadí devátým turisty nejnavštěvovanějším na světě. Základem je poznání Moskvy a Petrohradu, kde je mnoho historických památek, jako je Rudé náměstí, Chrám Vasila Blaženého, Kreml, Ermitáž, Petěrgof nebo Katedrála Krista Spasitele. Z dalších měst byste měli navštívit Novgorod, Krasnaja Poljana, Omsk, Kaliningrad, Vladivostok, Volgograd a další.

Za přírodou do Ruska

Příroda je v Rusku velmi rozmanitá a to díky tomu, že stát zasahuje do mnoha vegetačních pásem. Jakýmsi symbolem Ruska je medvěd hnědý, který tu dorůstá větší výšky než v Evropě. Ve volné přírodě lze potkat také vlky, lišky, soboly, divoká prasata, sibiřskou lasici nebo rosomáka. Mezi klasické zástupce ruské flóry patří borovice, smrky, modříny, břízy, jedle a buky. Rostou tu i lišejníky a pryskyřníky. Do nedotčené přírody se můžete podívat s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky do Ruska

Rusko je země netušených možností, do které vy se nyní můžete podívat s levnými letenkami. Do Ruska se právě teď prodávají letenky za opravdu nízké ceny, které si můžete rezervovat online a to s odletem přímo z Prahy. Doba letu do Ruska se liší podle zvolené destinace. Například do hlavního města Moskvy poletíte s levnými letenkami 2 hodiny a 40 minut, ale do Vladivostoku už je to necelých 13 hodin. Zabookujte si letenky za akční ceny z Prahy do Ruska ještě dnes.

Rusko

Rusko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Ruska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist