letadlo ico Letenky do Polska
Poland


Velký seznam low-cost letenek
Velký seznam low-cost letenek

28. 2.  |Opět přinášíme velký seznam nízko-nákladových letenek. Nejlevnější letenka je již za 628 Kč a je s odletem z Pardubic do Berlína. Celkem můžete s nízko-nákladovými společnostmi navštívit 40 měst s odletem ... Podrobnosti


Krakov za 805 Kč
Krakov za 805 Kč

20. 2.  |Krakov je od Prahy pouhých čtyři sta padesát kilometrů. Mohlo by se zdát, že na takto krátké vzdálenosti se ani nelétá. Opak je pravdou. Létání je pohodlné, bezpečné a rychlé. Do Krakova to zvládnete letecky ... Podrobnosti


Další akční letenkyPolská republika leží na pobřeží Baltského moře na východ od České republiky. Historie Polska sahá až do 10. století. Díky 38,5 miliony obyvatel je Polsko třicáté čtvrté nejlidnatější na světě, přičemž svou rozlohou se řadí na sedmdesáté první místo. Úředním jazykem Polska je polština a měnou zlotý. Podívejte se do státu s bohatou historií – prodávají se sem teď levné letenky s odletem z Prahy.

Měna Polska: Polský złoty
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Polsko

Podnebí v Polsku

Klima na severu a západě Polska je ovlivněno polohou u moře, směrem do vnitrozemí se mění na kontinentální. Zimy tu bývají dlouhé a vcelku chladné, kdy se teploty udržují kolem 0°C. Průměrná teplota v horkých a vlhkých létech je 25°C. Ročně napadá asi 600 mm srážek, přičemž toto číslo se ve vyšších polohách zvyšuje. Levné letenky do Polska se dají zakoupit kdykoliv.

Do Polska za turistickými cíli

Na území Polska se nachází mnoho památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se například o město králů Krakov, nádherný křižácký hrad Malbork, postavený v gotickém stylu, dřevěné kostely v jižním Malopolsku, z nichž nejstarší byl vytvořen už ve 14. století, kostely Míru ve Svídnici a Jaworu nebo Varšavské staré město. Mezi důležité památky v Polsku patří také koncentrační tábory jako je Osvětim, který je rovněž zapsán na seznamu UNESCO, nebo Mauthausen či Treblinka. Bezesporu zajímavé jsou také města Řešov, Gdaňsk, Vroclav nebo Poznaň, kam se dají také zakoupit levné letenky s odletem z Prahy.

Levné letenky do Polska

Proč zbytečně utrácet peníze a trápit se dlouhými hodinami v letadle, když krásná místa se nacházejí i v našem sousedství? Levné letenky s odletem z Prahy se teď dají do Polska pořídit za pakatel. Ušetříte tak svou peněženku, ale zároveň uvidíte mnoho zajímavého. Průměrná doba letu z Prahy do Polska záleží na výběru konkrétní destinace, ale pohybuje se kolem hodiny. Pořiďte si levné letenky do Polska teď hned.

Polsko

Polsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Polska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist