letadlo ico Levné letenky do North Myrtle Beach

North Myrtle Beach je město nacházející se na východní pobřeží USA u Atlantského oceánu ve státě Severní Karolína. Městem prochází dopravní cesta Intracoastal Waterway. Ve městě North Myrtle Beach žije přibližně 14 000 lidí, kteří tu mluví anglicky a platí americkým dolarem. Podívat se sem můžete s levnými letenkami do North Myrtle Beach s odletem z Prahy.

Letenky Praha - North Myrtle Beach

Grand Strand Airport

Zkratka letiště: CRE
Letenky do USA - North Myrtle Beach

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v North Myrtle Beach

Letiště Grand Strand Airport leží jen dva kilometry severozápadně od centra North Myrtle Beach. IATA kód tohoto letiště je CRE. Má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, přičemž každý rok je tu provedeno skoro 50 000 letových operací. Doprava do města je z Grand Strand Airport zajištěna místní dopravou, taxíky a autopůjčovnou. Cestuje s levnými letenkami do North Myrtle Beach a ušetřete.

Měna USA: Americký dolar
Kurz se nepodařilo dohledat.
North Myrtle Beach - místní čas: 0:04
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 33.81601, -78.680023


Do North Myrtle Beach za turistickými cíli

Město North Myrtle Beach je známé pro své nádherné a dlouhé písečné pláže a také čistou vodu. Užít si tu můžete nejrůznější vodní atrakce, nebo se lze procházet po promenádě podél pobřeží. Ve městě je také velký golfový klub a nespočet barů pro pobavení. Až si tedy budete chtít odpočinout od jednotvárné práce, tak si kupte levné letenky do North Myrtle Beach s odletem z Prahy, kde se můžete zrelaxovat.

Levné letenky do North Myrtle Beach

Leťte do USA a navštivte zdejší město North Myrtle Beach, kam se nyní prodávají levné letenky. Do North Myrtle Beach jsou s odletem přímo z Prahy a můžete si je snadno a rychle rezervovat online. Je to snadné. Akční letenky do North Myrtle Beach jsou velmi žádané, proto s jejich rezervací neváhejte. Průměrná doba letu do North Myrtle Beach je přibližně 14 hodin.


Počasí North Myrtle Beach

sluncepolojasno

13°C

Východ slunce: 6:14

Západ: 16:09

Čtvrtek

zataženoMrholení

18°C

teplota 20°C 17°C

Pátek

slunce

14°C

teplota 17°C 12°C

Sobota

slunce

8°C

teplota 10°C 7°C

Neděle

slunce

9°C

teplota 10°C 7°C

Letenka North Myrtle Beach

North Myrtle Beach se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do North Myrtle Beach - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do North Myrtle Beach.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist