letadlo ico Letenky do na Sejšely
Seychelles


Sejšely - Mahe Island - 12990 Kč
Sejšely - Mahe Island - 12990 Kč

18. 9.  |Seychelské ostrovy se nalézají severně od Madagaskaru a východně od afrického kontinentu v Indickém oceánu. Celkem se jedná o přibližně 115 malých ostrůvků. Naleznete zde krásné pláže i korálové útesy ... Podrobnosti


Seychely - Mahe Island za 13890 Kč
Seychely - Mahe Island za 13890 Kč

16. 8.  |Ostrov Mahe je součástí Sejšelských ostrovů severovýchodně od Madagascaru. Letenky v akci nabízí Austrian Airlines za nádhernou cenu necelých čtrnácti tisíc. Jediný přestup na cestě se koná na vídeňském ... Podrobnosti


Sejšely - Mahe Island za 12917 Kč
Sejšely - Mahe Island za 12917 Kč

3. 8.  |Na Sejšely se podíváte už za třináct tisíc se Swiss. To je parádní cena. Schválně to porovnejte například s nabídkou Turkish o více než sedm tisíc dražší. S Aerolinkou Swiss vás čeká jediné ... Podrobnosti


Další akční letenkyPo celý rok se teplota na Sejšelách pohybuje mezi 24 – 30°C. Nejtepleji ale přeci jen bývá v březnu a dubnu, naopak nejchladněji zase v létě. Díky horkému podnebí je tu ale teplo neustále, takže letět z Prahy se sem dá kdykoliv.

Měna na Sejšely: Seychelská rupie
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Sejšely

Příroda a zvířata na Sejšelách

Příroda je na Sejšelách velmi zachovalá, na velké části ostrovů je stále ještě deštný prales. Nachází se tu také mnoho exotických zvířat i rostlin. Sejšely jsou známé díky výskytu obřích želv, ty jsou k vidění především na atolu Aldabra, který patří do dědictví UNESCA. Na seznamu této organizace je také alej palem s názvem Lodoicea seychelská, jejichž plody mohou vážit až 20 kilogramů. Při zakoupení letenek z Prahy to ostatně můžete vidět na vlastní oči.

Turistické cíle na Sejšelách

V hlavním městě Victorii je vyhledávaným turistickým cílem hodinová věž, která je zmenšenou napodobeninou anglického Big Benu. Nejoblíbenější činností, která se dá na Sejšelách provozovat, je ale plavání, potápění a šnorchlování v oceánu. Pro milovníky létání, kterým nestačilo letět s levnými letenkami z Prahy, je tu také atrakce v podobě helikoptéry, která kromě katamaránů a místní malé letecké společnosti, přepravuje lidi mezi ostrovy.

Základní informace – letenky na Sejšely

Souostroví Sejšely se nachází v Indickém oceánu, severně od ostrova Madagaskar a východně od břehů Afriky. Hlavním městem Sejšel je Victoria, která se nachází na ostrově Mahé. Dohromady na ostrovech žije před 81 000 obyvatel, jejich úředním jazykem je i angličtina či francouzština. Měnou je seychelská rupie. Letenky z Prahy se dají levně zakoupit do několika míst tohoto souostroví.

Sejšely

Sejšely je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Sejšely čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist