letadlo ico Letenky do na Kubu
Cuba


Seznam akčních letenek z vídeňského letiště
Seznam akčních letenek z vídeňského letiště

20. 1.  |Nejen z Prahy dá se pohodlně létat. Z Vídně se za super ceny dostanete do africké Ghany, Jihoafrické Republiky (JAR), tanzanského Zanzibaru i do Jižní Ameriky a na Kubu. Prohlédněte si tyto akční letenky s odletem z Vídně a posuďte sami, zda ... Podrobnosti


Na Kubu za teplem už v lednu za 14950 Kč
Na Kubu za teplem už v lednu za 14950 Kč

21. 12.  |Kdo by se nechtěl v tomto počasí trochu zahřát pod karibským sluníčkem? Nyní máte příležitost vyrazit do Havany už v Lednu a prohřát si tělo na krásných kubánských plážích s kubánským ... Podrobnosti


Další akční letenkyKuba je ostrovní stát, nacházející se v souostroví Velké Antily v Karibském moři. Asi 150 kilometrů od Kuby leží americká Florida a 210 kilometrů na západ Mexiko. Hlavním městem Kuby je Havana, ve které žije přes 2 miliony lidí z celkového počtu 11,2 milionu. Úředním jazykem státu je španělština a platí se tu kubánským pesem a kubánským konvertibilním pesem. Na Kubě, na který se dají pořídit levné letenky, se drží jako v jedné z posledních zemí na světě totalitní režim – je tu vláda jedné strany.

Měna na Kubu: Kubánské konvertibilní peso
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Kuba

Podnebí na ostrově Kuba

Ostrov Kuba se nachází na rovníku, a proto je tu tropické klima. Vanou tu skoro neustále pasáty a teplota moře se pohybuje kolem 24°C. Průměrné teploty v zimě jsou 21°C v létě potom 27°C. Od dubna do května je tu větší výskyt srážek, tak na to myslete, až si budete objednávat levné letenky. V září a říjnu se tu mohou objevit i hurikány.

Na Kubu za turistickými cíli

Turisté na Kubu jezdí především za bílými plážemi a exotikou, kterou tento ostrov nabízí. V hlavním městě Havaně je možnost navštívit místní trh s čerstvým ovocem a zeleninou, prohlédnout si zdejší katedrálu nebo sídlo vlády. I druhé největší město ostrova Santiago de Cuba má co nabídnout. V centru města stojí katedrála, pevnost San Pedro de la Roca, která je zapsaná na seznamu UNESCO, nebo nedaleko města je vytvořena rekonstrukce osady Taínů. Levné letenky můžete zakoupit i do měst Santa Clara, Santiago nebo Cayo Coco.

Za přírodou na Kubu

Z rostlin se na Kubě nachází především akáty, exotické stromy jako je avokádo, papája, mango nebo banánovníky či citrusy. Národním stromem Kuby je palma královská, národní květinou potom Hedychium coronarium, které se přezdívá „motýlek“. Ze zvířat jsou nejvíce zastoupeni ptáci, kterých tu žije na 300 různých druhů. Nejznámější je Tocorora, pták považovaný za národního, a kolibřík. Vidět to můžete na vlastní oči s levnými letenkami.

Levné letenky na Kubu

Ostrov Kuba je na dovolenou jako stvořený a letět sem se právě teď vyplatí. Do této destinace se prodávají letenky za opravdu nízké ceny a to s odletem z Prahy. Doba letu na Kubu je zhruba 13 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla s levnými letenkami. Užijte si tu pravou dovolenou – na letenkách teď ušetříte.

Kuba

Kuba je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Kubu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist