letadlo ico Letenky do Malajsie
Malaysia


Malajsie - Kuala Lumpur za 8490 Kč
Malajsie - Kuala Lumpur za 8490 Kč

13. 9.  |Dnes tu máme hned 5 akčních letenek z Prahy do Kuala Lumpur. Můžete si tak snadno vybrat termín, který vám vyhovuje. Všechny letenky nabízí Oman Air ve spolupráci s Lufthansou - ta Vás dopraví pouze z Prahy do Frankfurtu. Dále už ... Podrobnosti


Malajsie - Kuala Lumpur za 15690 Kč
Malajsie - Kuala Lumpur za 15690 Kč

22. 7.  |Kuala Lumpur je hlavním a největším městem Malajsie. Akční letenky do Kuala Lumpur nabízí za krásných patnáct a půl tisíce Turkish Airlines s přestupem v tureckém Istanbulu. Doba strávená v letadle cestou tam je ... Podrobnosti


Další akční letenkyMalajsie je stát ležící v jihovýchodní Asii, jehož státním zřízením je federativní konstituční monarchie. Nachází se na Malajském poloostrově a ostrově Borneo, přičemž tvořená je celkem 13 spolkovými státy a třemi teritorii. Omývána je Suluským a Jihočínským mořem, obklopuje ji také moře v Malackém průlivu. Hlavním městem Malajsie je Kuala Lumpur, ve kterém žije 2,2 milionu obyvatel, z celkového počtu 30,8 ve státě. Úředním jazykem je tu malajština, ale snadno se domluvíte také anglicky nebo čínsky či thajsky. Jako měna platí Malajsijský ringgit. Malajsie leží v časovém pásmu +8 hodin. Levné letenky do Malajsie nyní seženete s odletem z Prahy a za akční ceny.

Měna Malajsie: Malajsijský ringgit
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Malajsie

Oblasti

Podnebí v Malajsii

Jelikož Malajsie leží v blízkosti rovníku, její podnebí je charakterizováno jako rovníkové, tedy po celý rok horké a vlhké. Roční průměrná teplota se pohybuje kolem 27°C a srážky kolem 2 500 mm. Během roku se tu stíhají vystřídat dva monzuny a to jihozápadní od května do září a severovýchodní od října do března, který s sebou přináší srážky. Akční letenky do Malajsie z Prahy si raději rezervujte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Do Malajsie za turistickými cíli

Za nezkrocenou přírodou Malajsie se můžete podívat například do národního parku Taman Negara, lesa Gunung Belumut Recreational nebo do Taman Negara Gunung Kinabalu. Kromě fauny a flóry zde můžete vidět hory, jeskyně nebo vodopády či jezera. Za památkami se zkuste podívat do hlavního města Kuala Lumpuru, kde najdete parlamentní dům, národní palác, národní muzeum věž nebo mrakodrapy. Kuching zase nabízí pevnost Margheritu, palác Astana nebo muzeum koček. George Town v Malajsii, které obsahuje mnoho budov z koloniální doby, bylo zase zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. V Malajsii si můžete užít pohádkovou dovolenou i na písečných plážích, na pobřeží některého z moří. Vydejte se do této destinace s levnými letenkami do Malajsie z Prahy, které jsou teď za výhodné ceny.

Do Malajsie za přírodou

Malajsie je považována za zemi s jednou z nejrozmanitějších biologických oblastí na světě. Většina země je porostlá deštným pralesem, kde podél řek lze nalézt mnoho zvířat. Vidět tu můžete například slona indického, medvěda malajského, muntžaky, tapíry, nosorožce sumaterské, malajského tygra, tygra indočínského, makaky, kahau nosatého, orangutany bornejské nebo třeba levharta obláčkového. Vyrazte za dobrodružstvím, levné letenky do Malajsie jsou za skvělé ceny a s odletem z Prahy, tak toho využijte.

Levné letenky do Malajsie

Dopřejte si exotickou dovolenou v tropickém ráji a to za výhodné ceny. S levnými letenkami z Prahy se snadno a rychle můžete podívat do Malajsie a vykoupat se v oceánu. Levné letenky do Malajsie jsou k dostání na internetu, jsou ale velmi rychle vyprodané, proto si je nezapomeňte objednat včas. Průměrná doba letu z Prahy do Malajsie je 15 hodin, ale záleží na cílové destinaci. Zabookujte si levné letenky do Malajsie z Prahy ještě dnes.

Malajsie

Malajsie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Malajsie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist