letadlo ico Levné letenky do Lodz

Lodž je polské město, které se nachází v centrální části státu asi 135 kilometrů jihozápadně od Varšavy. Lodž je třetí největší město Polska a zároveň je hlavním administrativním střediskem Lodžského vojvodství. Lodž je zároveň také okres a název v překladu znamená doslova „loď“. V centru Lodže žije přes 715 000 obyvatel a v metropolitní oblasti je to potom až 1,4 milionu lidí. Úředním jazykem je tu polština a měnou zlotý stejně jako ve zbytku státu. Podívejte se do Lodže skoro zadarmo, s levnými letenkami do Lodže poletíte za pakatel.

Letenky Praha - Lodz

Lodz Wladyslaw Reymont Airport

Zkratka letiště: LCJ
Letenky do Polska - Lodz

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Lodži

Mezinárodní letiště Łódź Władysław Reymont Airport, známé také jako Łódź-Lublinek Airport, leží přibližně 6 kilometrů jihozápadně od centra města Lodž. Patří mezi osm nejzaměstnanějších letišť Polska pro osobní přepravu. Letiště Lodž bylo otevřeno v roce 1925 a jeho IATA značení je LCJ. Pojmenováno je podle významného spisovatele Władysława Reymonta, který získal Nobelovu cenu za literaturu. Letiště v Lodži má jeden terminál a dvě přistávací dráhy. Každý rok je tu odbaveno přes 253 000 cestujících, ačkoliv kapacita je téměř 2 miliony. Doprava do města je z letiště zajištěna autobusovou dopravou (například linky číslo 55 nebo 56), taxíky a vypůjčením auta. S levnými letenkami do Lodže z Prahy na cestě ušetříte.

Měna Polska: Polský złoty
Aktuální kurz: 1 PLN = 5.98 Kč
Lodz - místní čas: 14:10
Časové pásmo: Europe/Warsaw (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.75, 19.466669


Do Lodže za turistickými cíli

Mezi dominantní stavby města Lodž patří protestantský kostel svatého Matouše z první poloviny 20. století, jehož kopule má průměr 17 metrů. Nádherná je ale také katedrála svatého Stanislava Kostky, Velké divadlo, zoologická zahrada, botanická zahrada nebo pravoslavný kostel svatého Alexandra Něvského z konce 19. století. V centru města najdete také poznaňský palác z 19. století. Podívejte se na všechny tyto památky na vlastní oči s levnými letenkami do Lodže z Prahy.

Levné letenky do Lodže

Většina turistů míří do exotických destinací, ale přitom nikdy nenavštívili město Lodž. Vy se do této destinace nyní můžete snadno a rychle podívat. Zapomeňte na zdlouhavou cestu autem a kupte si levné letenky do polského města Lodž. Jsou s odletem z Prahy a doba letu je zhruba 1 hodinu. Akční letenky do Lodže jsou ale rychle vyprodané, takže s jejich rezervací neotálejte.


Letenka Lodz

Lodz se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lodz - Polsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lodz.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist