letadlo ico Levné letenky z Prahy na Lamezia Terme International Airport
v Lamezia Terme - Itálie

Mezinárodní letiště Lamezia Terme budete mít na letence značenou pod IATA kódem SUF. Italsky se celým názvem letiště jmenuje: „Aeroporto Internazionale di Lamezia Terme (Sant'Eufemia)“, přičemž Sant'Eufemia je název čtvrti města Lamezia Terme. Jedná se o hlavní letiště celé Kalábrie. Letenky sem pak budou pravděpodobněji lehce levnější nežli letenky do jižnějšího Kalábrijského letiště Reggio Calabria.

Lamezia Terme International Airport - SUF

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Itálie - Lamezia Terme
Zkratka letiště Lamezia Terme International Airport v Lamezia Terme - Italy je: SUF

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SUF
Jednosměrná letenka

SUF -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Lamezia Terme international airport v Kalábrii

Letiště se nachází na okraji města Lamezia Terme směrem k pobřeží. Pokud se nehodláte zdržovat většinu času ve městě, je příhodnější najít si ubytování někde u pláže. Autobusy do města jezdí od letištní haly každých 20 min. Nádraží je pak vzdálené přibližně 2 km. Kolem Letiště vede dálnice A2 spojující sever a jih Itálie. Z letiště do blízkých měst jezdí pravidelné linky hromadné autobusové dopravy. Další největší blízké město je Catanzaro (35km), kam vede přímá silnice SS280. Dalším mšstem, kam jezdí hromadná doprava z letiště je Crotone. První ranní autobus do města jede v 6:20 a poslední ve 23:10 (pro jistotu raději zkontrolujte aktuální informace).

Měna Itálie: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.
Lamezia Terme - místní čas: 13:20
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 38.90539, 16.24227


Levné letenky na letiště Lamezia Terme - Kalábrie

Lamezia Terme je třetím největším městem Calabria neboli Kalábrie. Kalábrie je kraj na jihu Itálie. Cesta automobilem by byla především v letním období úmornou zkušeností. Zkuste raději levné letenky do Kalábrie na mezinárodní letiště Lamezia Terme. Letenky sem seženete od nízkonákladových leteckých společností i od italských aerolinek. Ideální je použít náš srovnávač letenek a zjistit, která letecká společnost nabízí nejlevnější letenky do Kalábrie na letiště v Lamezia Terme.


Počasí Lamezia Terme

slunce

11°C

Východ slunce: 5:43

Západ: 16:34

Pondělí

sluncepolojasno

10°C

teplota 13°C 7°C

Úterý

slunce

11°C

teplota 13°C 7°C

Středa

sluncepolojasno

12°C

teplota 15°C 8°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

12°C

teplota 15°C 9°C

Levná letenka z Prahy na Lamezia Terme International Airport
Lamezia Terme - Itálie

Letiště Lamezia Terme International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Lamezia Terme - Itálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Lamezia Terme International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist