letadlo ico Letenky do Kapverd
Cape Verde


Kapverdy - Boa Vista za 8290 Kč
Kapverdy - Boa Vista za 8290 Kč

17. 10.  |Tak tohle je parádní úlovek. Letět si na Kapverdy jen za 8 tisíc se nepoštěstí každý den. Boa Vista je třetím největším ostrovem Kapverd. Od západní části kontinentální Afriky je vzdálen přibližně ... Podrobnosti


Další akční letenkyKapverdy jsou ostrovní stát, rozkládající se na deseti ostrovech sopečného původu v centrálním Atlantském oceánu asi 570 kilometrů východně od pobřeží západní Afriky. Název je odvozen od poloostrova Zelený mys, což je nejzápadnější kousek Afriky, jehož název ve francouzštině je Cap-Vert. Na Kapverdských ostrovech žije přes půl milionu obyvatel. Hlavním městem je Praia, kde bydlí zhruba 130 000 lidí. Úředním jazykem na Kapverdách je portugalština a kapverdská kreolština, měnou je kapverdské escudo. Časové pásmo Kapverd je -1 hodina. Kupte si levné letenky na Kapverdy z Prahy, dokud nějaké jsou.

Měna Kapverd: Kapverdské escudo
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Kapverdy

Podnebí na Kapverdách

Klima na Kapverdách je mírného charakteru. Teploty se během roku udržují teplé – v létě stoupají nad 30°C a během zimních měsíců je tu přibližně 25°C. Déšť tu padá velmi nepravidelně a to nejčastěji během měsíců srpna a října. V těchto obdobích přicházejí náhlé a prudké srážky. Levné letenky na Kapverdy si objednávejte spíše na léto, kdy je tu teplo a sucho.

Na Kapverdy za turistickými cíli

Na ostrovy Kapverdy se létá především kvůli písečným plážím a teplému oceánu. V této dovolenkové destinaci může prožít dovolenou v akčním duchu s všemožnými atrakcemi nebo poklidně na pláži při opalování. Zároveň je možné podívat se například v hlavním městě Praia na koloniální domy, zdejší kostel a radnici z 19. století. Pro dobrodruhy je možné navštívit také stratovulkán Pico do Fogo. Rezervujte si levné letenky na Kapverdy s odletem z Prahy ještě dnes.

Na Kapverdy za přírodou

Kapverdy jsou vhodné také pro turistiku a vycházky do přírody. Zdejší fauna zahrnuje také několik ohrožených druhů zvířat. Ze savců v přírodě potkáte pouze divoké kozy, několik druhů opic nebo menší hlodavce. Z ptáků se tu nacházejí čtyři endemické druhy. Vegetace na ostrovech je stepního charakteru. Udělejte si výlet s levnými letenkami na Kapverdy do této destinace.

Levné letenky na Kapverdy

Užijte si exotickou dovolenou na ostrovech Kapverdy, kam se prodávají velmi levné letenky. Tyto levné letenky na Kapverdy jsou s odletem přímo z Prahy a lze si je snadno a rychle pořídit online. Průměrná doba letu na Kapverdy je přibližně 9 hodin. Akční letenky na Kapverdy z Prahy jsou horké zboží, proto s jejich rezervací neváhejte.

Kapverdy

Kapverdy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kapverd čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist