letadlo ico Letenky do Japonska
Japan


3 akční letenky do Japonska od 9190 Kč
3 akční letenky do Japonska od 9190 Kč

20. 10.  |Právě teď je tu úžasná akce na letenky do Okinawy, Tokia a Osaky od devíti do devíti a půl tisíc. Hned tři Japonská města za cenu výrazně pod deset tisíc s odletem z Prahy a můžete si vybrat. Akční letenky do Japonska nabízí ... Podrobnosti


Tokio z Prahy za 12990 Kč
Tokio z Prahy za 12990 Kč

14. 10.  |Za krásných 13 tisíc můžete letět do hlavního města Japonska - Tokia s akčními letenkami od společnosti All Nippon Airways. Odlet je z Prahy a jediné přesedání hostí německé letiště Dusseldorf. Další letenky do Japonska ... Podrobnosti


Tokio - Japonsko za 12990 Kč z Prahy
Tokio - Japonsko za 12990 Kč z Prahy

15. 9.  |Hlavní město Japonska Tokio je úžasnou zkušeností. Atmosféra, kterou na ulicích vytvářejí ženy v kimonech v kontrastu s moderními technologiemi, je neopakovatelná.  Do Tokia právě teď míří dvě akční ... Podrobnosti


Tokio - letenky za 14090 Kč
Tokio - letenky za 14090 Kč

24. 8.  |S Aeroflotem se dostanete do Tokia již za krásných čtrnáct tisíc a to přímo z Prahy. Nejprve uplatníte letenky do Moskvy, kde přestopíte a následně už budete mířit přímo do Japonska.  Japonsko je poslední dobou velmi ... Podrobnosti


Další akční letenkyJaponsko je císařský ostrovní stát, nacházející se na východě Asie. Ze západu jsou jeho břehy omývány Východočínským a Japonským mořem, z východu potom Tichým oceánem. Japonsko se skládá z mnoha ostrovů, přičemž největší jsou Honšú, Kjúšú, Šikoku a Hokkaido. Hlavním městem Japonska a zároveň sídlem císaře Akihita je Tokio. V celém státě žije přes 126 miliónů obyvatel. Úředním jazykem je japonština a měnou japonský jen. Japonsko je turisticky přitažlivou destinací, přičemž letenky do Japonska se nyní prodávají levně.

Měna Japonska: Japonský jen
Aktuální kurz: 100 JPY = 19.17 CZK


Letiště Japonsko

Oblasti

Podnebí v Japonsku – kdy kupovat letenky?

Sever Japonska spadá do mírného pásu, zatímco jih už do pásu tropického. Podnebí je tedy velmi proměnlivé podle cílové destinace, kam se rozhodnete s levnými letenkami letět. Na ostrově Hokkaido jsou například tuhé zimy a horká léta, Šikoku a Kjúšú mají dlouhá teplá léta a mírné zimy. Na přelomu léta a podzimu do Japonska přicházejí tajfuny a silné bouřky. V tu dobu je lepší letenky nevybírat.

Japonsko – zajímavosti

Útržky z japonské kultury jsou známé i v Evropě. Jedná se například o gejši, samuraje, pokrm suši, bojová umění karate a aikido či nindžové. Japonsko je typické také svými animovanými filmy a seriály ve stylu anime.

Za přírodou do Japonska letecky

Japonsko je proslavené růžovými sakurami, které rozkvétají na jaře, díky čemuž je toto období skvělé pro návštěvu s levnými letenkami. Japonské zahrady obsahují ale také bonsaje, japonské cypřiše nebo borovice. Tradičními japonskými zvířaty jsou japonský jelen sika, psík mývalovitý, divoké husy, kachny a opice druhu makak.

tenky do Japonska za turistickými cíli

V hlavním městě Tokiu lze kromě moderní architektury snoubící se s tradičními chrámy i dvě známé věže Tokijský nebeský strom a Tokijskou věž. Na předměstí tohoto města se určitě nadšenci do anime filmů musí zastavit v muzeu studia Ghibli. Známými destinacemi v Japonsku jsou také sopka Fudži, hrad Himedži, chrám Kinkakudži, na seznamu UNESCO zapsaný  Otowasan Kijomizudera, zámek Osaka ve stejnojmenném městě, nebo v UNESCU zapsaný hrad Nidžó či chrám Hórjú-dži. Mnoho z těch míst můžete vidět na vlastní oči, pokud si koupíte levné letenky do Japonska.

Levné letenky do Japonska

Za tradiční japonskou kulturou lze s levnými letenkami cestovat kdykoliv. S letenkami přímo z Prahy budete mít na skoro 13 hodinové cestě zajištěno pohodlí a veškerý komfort. Leťte se podívat do Země vycházejícího slunce s letenkami za nízké ceny a dopřejte si poznat Japonsko.

Japonsko

Japonsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Japonska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist