letadlo ico Levné letenky do Jakarty

Jakarta je hlavní město Indonésie a nachází se na severozápadě ostrova Jáva v jihozápadní části státu. Byla založena již ve 4. Století, kdy fungovala jako velmi důležitý přístav. Dnes Jakarta představuje jedno z nejlidnatějších měst světa díky 11,37 miliony obyvatel. Úředním jazykem je tu indonézština, ale kromě toho se tu domluvíte i anglicky, javánsky nebo nizozemsky. Měnou je indonéská rupie. Poznejte Jakartu s levnými letenkami a leťte přímo z Prahy.

Letenky Praha - Džakarta

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: JKT
Letenky do Indonésie - Džakarta

Najdi nejlevnější letenku

Halim Perdanakusuma International Airport

Zkratka letiště: HLP
Letenky do Indonésie - Džakarta

Najdi nejlevnější letenku

Soekarno-Hatta International Airport

Zkratka letiště: CGK
Letenky do Indonésie - Džakarta

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Jakarty


Jihovýchodní Asie - Velký seznam 50ti akčních letenek
Jihovýchodní Asie - Velký seznam 50ti akčních letenek

18. 1.  |Dnešní seznam aktuálních akčních letenek do Jihovýchodní Asie obsahuje 50 letenek do celkem 10 zemí. Navštívit můžete země jako jsou Laos, Barma, Kambodža, Thajsko, Vietnam, Indonésie, Malajsie, Singapur, Filipíny a ... Podrobnosti


Jakarta - Indonésie za 14990 Kč
Jakarta - Indonésie za 14990 Kč

7. 1.  |Džakarta je hlavní město Indonésie. Naleznete ho na ostrově Jáva. Je to ideální místo v Indonésii, odkud můžete plánovat své výlety po indonéských ostrovech. Akční letenky do Džakarty nabízí ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Jakartě

Mezinárodní letiště Soekarno–Hatta International Airport s kódem CGK je pojmenováno po prvním indonéském prezidentovi Soekarnovi a viceprezidentovi Mohammadu Hatta. Jakarta se od letiště nachází asi 20 kilometrů na západ. Tři terminály a dvě vzletové dráhy ročně využije až 59,7 milionu cestujících. Do centra Jakarty z letiště jezdí autobusové linky, kterým cesta trvá asi 70 minut, od roku 2015 je tu také železnice (vlaky) a dále taxíky nebo auta. Levné letenky lze ale pořídit i na sekundární letiště u Jakarty Halim Perdanakusuma International Airport, na kterém ročně přistane přes 200 000 lidí. Dostupnost do města je zajištěna autobusy.

Džakarta
Měna Indonésie: Indonéská rupie
Kurz se nepodařilo dohledat.
Džakarta - místní čas: 18:26
Časové pásmo: Asia/Jakarta (+ 7 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: -6.2375, 106.695557


Do Jakarty za turistickými cíli

Jakarta toho má hodně co nabídnout. Pozornost turistů poutá Indonéské národní muzeum, které vzniklo již v 18. století. Někdy bývá nazýváno také jako Sloní dům, podle sochy před vchodem, nebo museum Gajah. Zajímavá je také největší mešita v jihovýchodní Asii Istiqlal, jejíž kupole má průměr 45 metrů. Za národní monument je považována socha Monas v Jakartě, která byla dostavěna v roce 1975 na znamení boje o svobodu místního lidu. Přijeďte se podívat na tyto zajímavé památky do Jakarty díky levným letenkám z Prahy.

Levné letenky do Jakarty

Chcete si užít opravdu exotickou dovolenou? Zakupte si levné letenky do Jakarty a vyrazte do Indonésie. Průměrná doba letu do této oblíbené destinace je 20 hodin, které můžete strávit v pohodlném letadle s odletem přímo z Prahy. S rezervací levných letenek do Jakarty ale neváhejte, protože jsou velmi rychle pryč.


Letenka Džakarta

Džakarta se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Džakarta - Indonésie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jakarty.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist