letadlo ico Letenky do Indonésie
Indonesia


Denpasar Bali za 11990 Kč
Denpasar Bali za 11990 Kč

4. 2.  |Letecká společnost Xiamen Airlines nabízí ve spolupráci s KLM akční letenky na Bali za parádní cenu. KLM Vás přepraví z Prahy do Amsterdamu, odkud Vás Xiamen Airlines přepraví přes čínský Xiamen až na Bali. To ... Podrobnosti


Jihovýchodní Asie - Velký seznam 50ti akčních letenek
Jihovýchodní Asie - Velký seznam 50ti akčních letenek

18. 1.  |Dnešní seznam aktuálních akčních letenek do Jihovýchodní Asie obsahuje 50 letenek do celkem 10 zemí. Navštívit můžete země jako jsou Laos, Barma, Kambodža, Thajsko, Vietnam, Indonésie, Malajsie, Singapur, Filipíny a ... Podrobnosti


Jakarta - Indonésie za 14990 Kč
Jakarta - Indonésie za 14990 Kč

7. 1.  |Džakarta je hlavní město Indonésie. Naleznete ho na ostrově Jáva. Je to ideální místo v Indonésii, odkud můžete plánovat své výlety po indonéských ostrovech. Akční letenky do Džakarty nabízí ... Podrobnosti


Další akční letenkyIndonésie je stát, nacházející se na jihovýchodě Asie a také Oceánie. Skládá se ze čtrnácti tisíc ostrovů, což z ní dělá světově největší ostrovní zemi. Zároveň je také čtvrtou nejlidnatější zemí světa, protože je domovem pro celkem 255 milionů obyvatel. Hlavním městem Indonésie je Jakarta s 10 miliony lidmi, která se nachází na nejlidnatějším ostrově světa Jávě. Úředním jazykem je tu indonéština dále také angličtina a nizozemština. Měnou je indonéská rupie. Indonésie se nachází v časových pásmech +7 až +9 hodin. Kupte si levné letenky do Indonésie s odletem z Prahy ještě dnes.

Měna Indonésie: Indonéská rupie
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Indonésie

Oblasti

Podnebí v Indonésii

Jelikož Indonésie leží podél rovníku, její podnebí se příliš nemění. Během roku se tu vystřídají dvě období a to období sucha trvající od května do září a období dešťů mezi říjnem a dubnem. Průměrná teplota na pobřeží je 28°C a ve vnitrozemí 26°C. Větry v Indonésii jsou mírné, ale vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 70% až 90%. Levné letenky do Indonésie z Prahy si kupujte na období sucha.

Do Indonésie za turistickými cíli

Turisté do Indonésie míří především kvůli dovolené u moře. Oceán je zde čistý a pláže písečné, na pobřeží jsou navíc mnohé dovolenkové destinace s turistickými atrakcemi. Kromě plavání a opalování tak můžete vyzkoušet potápění ke korálovým útesům, surfování, šnorchlování nebo jachting. V Jakartě se určitě nezapomeňte podívat na největší mešitu v jihovýchodní Asii Istiqlal s ohromnou kopulí, sochu Monas nebo indonéské národní muzeum. V Yogyakartě vás čeká zase chrám, palác nebo muzeum, v Bandungu botanická zahrada. Kromě národních parků a přírodních rezervací můžete v Indonésii vidět některé sopky, jeskyně, jezera nebo hory a vodopády. V Indonésii je mnoho zajímavých míst, tak je navštivte všechny, protože s levnými letenkami do Indonésie z Prahy ušetříte za letenky.

Do Indonésie za přírodou

Indonésie má velmi rozmanitou přírodu, přičemž velká část země je tvořená tropickými deštnými lesy. Při výletu do národních parků nebo rezervací se tak můžete setkat například s asijským slonem, kočkou Temminckovou, tygrem jávským, tygrem sumaterským, nosorožcem sumaterským, tapírem čabrakovým, bantengem, anoem, sambarem či třeba levhartem Diardovým. Zažijte dobrodružství v džungli díky levným letenkám do Indonésie z Prahy.

Levné letenky do Indonésie

Dopřejte si luxusní dovolenou za nízké ceny a podívejte se do Indonésie. Levné letenky do Indonésie se nyní prodávají online a to za naprosto akční ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Indonésie 20 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Indonésie z Prahy jsou velmi žádané, tak si je nezapomeňte objednat včas.

Indonésie

Indonésie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Indonésie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist