letadlo ico Letenky do Indonésie
Indonesia


Bali za 12990 Kč
Bali za 12990 Kč

23. 10.  |Do Indonésie si dnes zaletíte již za třináct tisíc. Na Bali vás sveze letecká společnost China Eastern Airlines. Jedná se o poslední letenky za tuto cenu, takže je zapotřebí si pospíšit. Letenky ubývají rychlým ... Podrobnosti


Bali - Indonésie z Prahy za 16490 Kč
Bali - Indonésie z Prahy za 16490 Kč

28. 9.  |Na Bali žije velká komunita Čechů a dobře vědí proč. Je to velmi příjemná a bezpečná země. Dnes si můžete vybírat ze dvou letenek do Denpasaru na Bali. Levnější letenku nabízí společnosti British Airways a Cathay Pacific Airway s ... Podrobnosti


Do Mnichova za 3tis a dál Taiwan, Indonésie, Malajsie a Vietnam
Do Mnichova za 3tis a dál Taiwan, Indonésie, Malajsie a Vietnam

18. 9.  |Mnichov je velká letecko-dopravní tepna. Často odsud naleznete letenky do celého světa mnohem levněji než z Prahy. Zároveň je to ale také krásné město, které stojí za návštěvu. S Lufthansou se do Mnichova z Prahy dostanete už za tři ... Podrobnosti


Bali za 14890 Kč
Bali za 14890 Kč

1. 9.  |V Bali je poměrně velká česká komunita. Často tam jezdí češi za surfováním, cestováním nebo digitální nomádi jen tak za životem. KLM nyní nabízí zpáteční letenky na Bali za krásných ... Podrobnosti


Další akční letenkyIndonésie je stát, nacházející se na jihovýchodě Asie a také Oceánie. Skládá se ze čtrnácti tisíc ostrovů, což z ní dělá světově největší ostrovní zemi. Zároveň je také čtvrtou nejlidnatější zemí světa, protože je domovem pro celkem 255 milionů obyvatel. Hlavním městem Indonésie je Jakarta s 10 miliony lidmi, která se nachází na nejlidnatějším ostrově světa Jávě. Úředním jazykem je tu indonéština dále také angličtina a nizozemština. Měnou je indonéská rupie. Indonésie se nachází v časových pásmech +7 až +9 hodin. Kupte si levné letenky do Indonésie s odletem z Prahy ještě dnes.

Měna Indonésie: Indonéská rupie
Aktuální kurz: 10000 IDR = 16 CZK


Letiště Indonésie

Oblasti

Podnebí v Indonésii

Jelikož Indonésie leží podél rovníku, její podnebí se příliš nemění. Během roku se tu vystřídají dvě období a to období sucha trvající od května do září a období dešťů mezi říjnem a dubnem. Průměrná teplota na pobřeží je 28°C a ve vnitrozemí 26°C. Větry v Indonésii jsou mírné, ale vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 70% až 90%. Levné letenky do Indonésie z Prahy si kupujte na období sucha.

Do Indonésie za turistickými cíli

Turisté do Indonésie míří především kvůli dovolené u moře. Oceán je zde čistý a pláže písečné, na pobřeží jsou navíc mnohé dovolenkové destinace s turistickými atrakcemi. Kromě plavání a opalování tak můžete vyzkoušet potápění ke korálovým útesům, surfování, šnorchlování nebo jachting. V Jakartě se určitě nezapomeňte podívat na největší mešitu v jihovýchodní Asii Istiqlal s ohromnou kopulí, sochu Monas nebo indonéské národní muzeum. V Yogyakartě vás čeká zase chrám, palác nebo muzeum, v Bandungu botanická zahrada. Kromě národních parků a přírodních rezervací můžete v Indonésii vidět některé sopky, jeskyně, jezera nebo hory a vodopády. V Indonésii je mnoho zajímavých míst, tak je navštivte všechny, protože s levnými letenkami do Indonésie z Prahy ušetříte za letenky.

Do Indonésie za přírodou

Indonésie má velmi rozmanitou přírodu, přičemž velká část země je tvořená tropickými deštnými lesy. Při výletu do národních parků nebo rezervací se tak můžete setkat například s asijským slonem, kočkou Temminckovou, tygrem jávským, tygrem sumaterským, nosorožcem sumaterským, tapírem čabrakovým, bantengem, anoem, sambarem či třeba levhartem Diardovým. Zažijte dobrodružství v džungli díky levným letenkám do Indonésie z Prahy.

Levné letenky do Indonésie

Dopřejte si luxusní dovolenou za nízké ceny a podívejte se do Indonésie. Levné letenky do Indonésie se nyní prodávají online a to za naprosto akční ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Indonésie 20 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Indonésie z Prahy jsou velmi žádané, tak si je nezapomeňte objednat včas.

Indonésie

Indonésie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Indonésie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist