letadlo ico Letenky do Indie
India


Do Indie s Lufthansou za 14590 Kč
Do Indie s Lufthansou za 14590 Kč

11. 10.  |Letecká společnost Lufthansa nabízí letenky do indického Dillí již za cenu čtrnáct a půl tisíce. Po cestě do Dillí se koná jediný přestup a to na letišti Mnichov. Cesta je tedy relativně rychlá a komfortní. Celková ... Podrobnosti


Bombaj přes Brusel - Indie za 14590 Kč
Bombaj přes Brusel - Indie za 14590 Kč

23. 9.  |Do Indické Bombaje, neboli anglicky Mumbai, se dopravit za krásných čtrnáct a půl tisíce s Belgickými aerolinkami Brussels Airlines. Přesedání je pochopitelně na letišti Brusel a pak už míříte přímým letem do ... Podrobnosti


Dillí z Prahy i Vídně za 10890 Kč
Dillí z Prahy i Vídně za 10890 Kč

12. 9.  |Říká se, že kdo nezná Indii, není pořádný cestovatel. Těžko říct, kolik je na tom pravdy. každopádně Indie rozhodně za poznání stojí. Teď to máte ještě o mnoho snadnější, protože nemusíte ... Podrobnosti


Akční letenky do anglicky mluvících zemí
Akční letenky do anglicky mluvících zemí

1. 9.  |Je tu seznam na prvních pohled nesourodých akčních letenek. Někomu ale může dávat smysl letět jen tam, kde se dobře domluví. V Čechách je momentálně jako druhý jazyk nejvíce rozšířená angličtina. Proto ... Podrobnosti


Další akční letenkyIndie se oficiálně nazývá Indická republika a je to stát nacházející se v jižní Asii. Na západě indické břehy omývá Arabské moře, z jihu Lakadivské moře a na východě leží Bengálský záliv. Je to sedmá největší země rozlohou, druhý nejlidnatější stát na světě a nejlidnatější demokracie. V Indii žije 1,2 miliardy obyvatel. Hlavním městem je Nové Dillí, kde žije 250 000 lidí. Nepleťte si toto město s Dillí, jedná se o jiné Indické město s 14 mil obyvateli. Největším městem Indie je Bombaj, která se píše anglicky Mumbai. Úředními jazyky jsou hindština a angličtina, měnou je indická rupie. Časové pásmo je tu +5:30 hodin. Levné letenky do Indie jsou nyní k dostání.

Měna Indie: Indická rupie
Aktuální kurz: 100 INR = 33.56 CZK


Letiště Indie

Oblasti

Podnebí v Indii

Největší vliv na klima v Indii má Thárská poušť a Himaláje, díky kterým se tu střídají letní a zimní monzuny. Během horkých letních měsíců teplota v Indii stoupá až ke 39°C. Vzduch je v této době také velmi vlhký, protože v období od července do října tu padá nejvíce srážek. V zimě se teploty pohybují kolem 17°C. Levné letenky do Indie si raději kupujte na chladnější období v roce.

Do Indie za turistickými cíli

V Indii je hodně míst, která můžete navštívit. Samozřejmě nejlákavější turistickou atrakcí je Tádž mahal, který se nachází i na seznamu světového dědictví UNESCO. Zajímavé je ale i například „Růžové město“ Džajpur, které bylo založeno v 18. století, Humájúnova hrobka, červená pevnost, chrám Hari Mandir Sáhib, město Amber, pevnost Mehrangarh, buddhistický chrám Mahábódhi a další. Pokud se nechcete trmácet po památkách, v Indii je spousta krásných pláží a čisté vody. Zakupte si levné letenky do Indie s odletem z Prahy co nejdříve.

Do Indie za přírodou

Příroda v Indii je velmi bohatá. Z místních zvířat se tu můžete setkat například s tygry, slony, gazelami, bizony, opicemi, hyeny, divoká prasata, apod. Většinu těchto zvířat a například ptáků a plazů můžete sledovat v různých národních parcích a chráněných rezervacích. S letenkami do Indie je můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Indie

Indie je kouzelná země, která toho má hodně co nabídnout a nyní sem můžete cestovat i vy. Levné letenky do Indie si můžete pořídit i vy a to klidně hned teď přes internet. Letenky do Indie vás vyjdou opravdu lacino a navíc jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu do Indie je z Prahy 10 hodin. Zabookujte si letenky do Indie co nejdříve, protože velmi rychle mizí.

Indie

Indie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Indie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist