letadlo ico Levné letenky do Girony

Girona nebo také Gerona je město nacházející se v Katalánsku na severovýchodě Španělska, na soutoku dvou řek Ter a Onyar. V Gironě žije necelých 100 000 obyvatel. Úředním jazykem tu je stejně jako ve zbytku Španělska španělština a měnou Euro. Do města Girona se nyní dají sehnat opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Gerona

Girona-Costa Brava Airport

Zkratka letiště: GRO
Letenky do Španělska - Gerona

Najdi nejlevnější letenku

Mezinárodní letiště v Gironě

V Gironě se nachází mezinárodní letiště s označením GRO. Od města Girona leží zhruba 13 kilometrů a od města Barcelona asi 100 kilometrů. Zlatou éru toto letiště zažilo v roce 2008, kdy tudy prošlo přes 5,5 miliónu cestujících. Nyní letiště v Gironě využívá jen 2,7 miliónu pasažérů. Letiště je obsluhováno šesti autobusovými spoji, kterými lze dojet do Barcelony, na pobřeží Costa Brava, North Costa Brava, Perpignan, Andorry a do Girony, kam odjíždí autobus každou hodinu. Z letiště v Gironě je tedy dobrá dostupnost, stejně jako je jednoduché letět sem s levnými letenkami z Prahy.

Měna Španělska: Euro
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.7 Kč
Gerona - místní čas: 15:03
Časové pásmo: Europe/Madrid (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.983109, 2.82493


Letecky do Girony za turistickými cíli

Girona je nejznámější díky svým barevným domkům na břehu řeky. Kromě toho se ale v Gironě nachází například most, který navrhoval Eiffel, gotická katedrála, ke které vede přesně 90 schodů, most z 19. století, židovská čtvrť a také románský kostel Sant Pere de Galligants ze 12. století. Jistou zajímavostí je také lvice na sloupu, o které se praví, že kdo jí políbí zadek, do města Girona se zase vrátí. S levnými letenkami se do Girony můžete vrátit, kolikrát budete chtít. 

Levné letenky do Girony

Španělsko je nyní za akční ceny. Levné letenky se dají sehnat s odletem z Prahy i do malebného města Girona v Katalánsku. Do Girony trvá let jenom 2 hodiny a 15 minut, které můžete pohodlně strávit s levnými letenkami z Prahy. Rezervujte si levné letenky do Girony včas.


Počasí Gerona

zataženodeštík

13°C

Východ slunce: 7:00

Západ: 20:34

Neděle

zataženodeštík

14°C

teplota 16°C 12°C

Pondělí

zataženodeštík

11°C

teplota 12°C 9°C

Úterý

sluncepolojasnoMrholení

17°C

teplota 19°C 14°C

Středa

slunce

17°C

teplota 19°C 13°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 19°C 17°C

Letenka Gerona

Gerona se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Gerona - Španělsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Girony.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist