letadlo ico Levné letenky do Gaborone

Gaborone je hlavní město Botswany, přičemž leží na jihovýchodě země asi 15 kilometrů od hranic s Jihoafrickou republikou. Město leží mezi kopci Kgale a Oodi a městem protéká řeka Segoditshane. V centru Gaborone žije přibližně 231 000 obyvatel, přičemž v metropolitní oblasti je to až dvojnásobek. Úředním jazykem je tu angličtina a sečwana, měnou potom botswanská pula. Rezervujte si levné letenky do Gaborone s odletem z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Gaborone

Sir Seretse Khama International Airport

Zkratka letiště: GBE
Letenky do Botswany - Gaborone

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Gaborone

Mezinárodní letiště Sir Seretse Khama International Airport je pojmenováno podle prvního prezidenta Botswany a leží přibližně 15 kilometrů severně od centra Gaborone. Jedná se o největší letiště v zemi. Otevřeno bylo v roce 1984 a jeho IATA značení je GBE. Letiště v Gaborone má jednu přistávací dráhu z betonu a také jeden terminál, kterým každý rok projde kolem půl milionu spokojených cestujících. I vy nyní můžete cestovat do Botswany s levnými letenkami do Gaborone z Prahy, které se prodávají online. Doprava do města je z letiště Gaborone zajištěna formou taxíků, půjčoven aut na letišti a autobusovými linkami.

Měna Botswany: Botswanská pula
Kurz se nepodařilo dohledat.
Gaborone - místní čas: 5:08
Časové pásmo: Africa/Gaborone (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: -24.65451, 25.90859


Do Gaborone za turistickými cíli

Gaborone je politické centrum, a tak se tu nachází mnoho vládních budov. Ty najdete převážně západně od hlavní promenády v oblasti zvané Enclave. Tady je budova parlamentu, národní archiv, sídlo generálního prokurátora, budova ministerstva zdravotnictví a další. V blízkosti budovy parlamentu najdete reprezentační sochu sira Seretse Khama, který byl prvním prezidentem Botswany. Dále je tu také pomník padlým za druhé světové války. V blízkosti města můžete navštívit také gaboronskou přehradu, rezervaci Gaborone Game Reserve, která leží východně od centra, či se vydat na túru na kopec Kgale Hill. Tomuto vrcholu se někdy přezdívá „spící obr“. Prohlédněte si všechna tato místa na vlastní oči, stačí si koupit levné letenky do Gaborone z Prahy za výhodné ceny.

Levné letenky do Gaborone

Podívejte se do hlavního města Botswany, teď se sem prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Gaborone jsou s odletem přímo z Prahy, takže nemusíte nikam složitě jezdit. Zabookovat si levné letenky do Gaborone můžete online. Průměrná doba letu je z Prahy do Gaborone přibližně 13 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky do Gaborone ještě dnes.


Počasí Gaborone

zataženo

23°C

Východ slunce: 3:36

Západ: 16:25

Úterý

sluncepolojasno

22°C

teplota 26°C 16°C

Středa

slunce

25°C

teplota 30°C 17°C

Čtvrtek

slunce

28°C

teplota 33°C 20°C

Pátek

slunce

30°C

teplota 35°C 22°C

Letenka Gaborone

Gaborone se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Gaborone - Botswana i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Gaborone.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist