letadlo ico Levné letenky do Funchal

Funchale se nachází na jižním pobřeží ostrova Madeira, jehož je správním střediskem, v Atlantském oceánu. Madeira je autonomní oblastí Portugalska. Funcho v překladu znamená fenykl, takže název města lze vyložit jako „plantáž fenyklu“. Funchal je šestým největším městem v Portugalsku a žije tu přes 111 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako na celé Madeiře portugalština a měnou euro. A do této turisticky oblíbené destinace se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Funchal

Madeira Airport

Zkratka letiště: FNC
Letenky do Portugalska - Funchal

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Funchal


Madeira - akční letenky
Madeira - akční letenky

12. 4.  |Funchal je hlavní město autonomní ostrovní oblasti Madeira. Ostrov Madeira je velký jen 76 kilometrů čtverečních, vzdálený necelých 600 km od Maroka a necelých tisíc kilometrů od portugalského Lisabonu.  Jednotlivé ostrovy ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve městě Funchale na Madeiře

Letiště Madeira Airport je známé také jako Santa Catarina Airport leží 16 kilometrů severovýchodně od města Funchal. Letiště bylo otevřeno v roce 1964 a jeho označení je FNC. Madeira Airport je známé především díky své velmi krátké přistávací dráze obklopené navíc oceánem a vysokými horami. Už jen samotné přistání s levnými letenkami pro vás bude zážitek. Letiště má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, který každý rok odbaví 2,5 milionu cestujících. Doprava do okolních měst je z Madeira Airport zajištěna autobusy.

Funchal
Měna Portugalska: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.
Funchal - místní čas: 22:54
Časové pásmo: Europe/Lisbon (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 32.633331, -16.9
Vzdálenost z Prahy: 3217 km


Do Funchale na Madeiru za turistickými cíli

Do Funchale na Madeiru se jezdí především za odpočinkem. Můžete se tu opalovat, plavat v oceánu nebo využít atrakcí na pobřeží. Pro zájemce je možnost navštívit také katedrálu Sé postavenou už v roce 1514. Dalším turistickým cílem ve Funchale je kabinová lanovka, která začíná v centru města a jezdí směrem do městské části Monte. Také v okolí města je mnoho krásných míst, které vybízejí k turistice. Zakupte si levné letenky na Madeiru s odletem z Prahy do Funchale a uvidíte sami.

Levné letenky na Madeiru

Vyrazte na dovolenou na exotický portugalský ostrov Madeira. S levnými letenkami s odletem přímo z Prahy se můžete vydat do Madeirského města Funchale. Tyto levné letenky do Funchale se dají snadno rezervovat online. Průměrná doba letu na Madeiru je s levnými letenkami z Prahy do Funchale 4,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Funchale raději teď hned, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Funchal

slunce

25°C

Východ slunce: 10:16

Západ: 21:46

Sobota

sluncedeštík

25°C

teplota 27°C 22°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 28°C 23°C

Pondělí

sluncedeštík

26°C

teplota 29°C 23°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 29°C 22°C

Letenka Funchal

Funchal se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Funchal - Portugalsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Funchal.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist