letadlo ico Levné letenky do Fukuoka

Fukuoka je hlavní město stejnojmenné prefektury a zároveň největší město na japonském ostrově Kjúšú. Leží na severozápadě ostrova v zátoce Hakata Bay a jejím centrem protéká řeka Naka River. Fukuoka má přibližně 1,4 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to ale až přes 5,5 milionu. To z Fukuoky dělá nejlidnatější město na ostrově Kjúšú. Úředním jazykem je tu japonština a měnou japonský jen. Levné letenky do Fukuoky teď pořídíte s odletem z Prahy a to za naprosto výhodné ceny, tak neváhejte a objednejte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Fukuoka

Fukuoka Airport (Itazuke Air Base)

Zkratka letiště: FUK
Letenky do Japonska - Fukuoka

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Fukuoka


Japonsko - Fukuoka za 11990 Kč
Japonsko - Fukuoka za 11990 Kč

12. 2.  |Fukuoka je největší město na japonském ostrově Kjúšú. Tento ostrov se nachází na samém jihozápadě Japonska a tvrdí se, zde je to kolébka japonské civilizace. Můžete zde tak nalézt mnoho starých ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve Fukuoce

Fukuoka Airport je název pro mezinárodní letiště, které dříve bylo známé jako Itazuke Air Base, a které leží 3 kilometry východně od Fukuoky. Je to hlavní letiště na ostrově Kjúšú a jedno z nejzaměstnanějších letišť v Japonsku obecně. Má IATA značení FUK a otevřeno bylo v roce 1944. Letiště Fukuoka se skládá z jedné asfaltovo-betonové příletovéa vzletové dráhy, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou potom odbavováni ve čtyřech terminálech, kudy jich každý rok projde přes 20 milionů. Když si koupíte levné letenky do Fukuoky z Prahy, tak jedním z nich budete i vy. Letiště Fukuoka je s městem spojeno autobusy a taxíky. Další možností je zapůjčit si na letišti auto.

Fukuoka
Měna Japonska: Japonský jen
Kurz se nepodařilo dohledat.
Fukuoka - místní čas: 14:49
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: 33.6, 130.4


Do Fukuoky za turistickými cíli

Dominantou města Fukuoka je hrad Fukuoka, nazývaný též hrad Maizuru či hrad Seki, který byl postaven přibližně v 17. století. Leží na kopci Fukusaki Hill v centru města. Další významnou památkou Fukuoky je chrám Hakozaki Shrine, který byl založen už v 10. století. Zapomenout byste ale neměli ani na nejvyšší přímořskou věž v Japonsku Fukuoka Tower, městské muzeum umění, národní muzeum Kjúšú a také velký městský park Ohori Park. Dopřejte si letos o dovolené luxus a podívejte se do Japonska, stačí vám na to levné letenky do Fukuoky, které jsou s odletem z Prahy a lze si je objednat online.

Levné letenky do Fukuoky

Leťte na dovolenou do Japonska a to za výhodné ceny, stačí si objednat levné letenky do Fukuoky, které jsou s odletem z Prahy. Levné letenky do Fukuoky z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, zvládne to opravdu každý. Levné letenky do Fukuoky z Prahy vás nyní vyjdou velmi lacino, tak neotálejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Fukuoky asi 14 hodin.


Počasí Fukuoka

zataženodeštík

10°C

Východ slunce: 6:00

Západ: 17:05

Úterý

zataženodeštík

14°C

teplota 15°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

9°C

teplota 11°C 8°C

Čtvrtek

zataženo

10°C

teplota 12°C 9°C

Pátek

zataženoMrholení

10°C

teplota 11°C 9°C

Letenka Fukuoka

Fukuoka se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fukuoka - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fukuoka.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist