letadlo ico Levné letenky do Chicaga

Chicago se nachází ve státě Illinois na severovýchodě USA na pobřeží Michiganského jezera. S 10 milióny lidí, kteří žijí v metropolitní oblasti, se jedná o třetí nejlidnatější město v USA. V centrální části Chicaga je 2,7 milionu obyvatel, což je nejvíce ve státě Illinois. Chicagu se někdy přezdívá Windy City neboli větrné město. Stejně jako ve zbytku státu se i zde mluví anglicky a měnou je americký dolar. Vydejte se do tohoto města kultury a ušetřete s levnými letenkami za cestu.

Letenky Praha - Chicago

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: CHI
Letenky do USA - Chicago

Najdi nejlevnější letenku

Midway International Airport

Zkratka letiště: MDW
Letenky do USA - Chicago

Najdi nejlevnější letenku

O'Hare International Airport

Zkratka letiště: ORD
Letenky do USA - Chicago

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Chicaga


Chicago v USA - letenky z Prahy za 10690 Kč
Chicago v USA - letenky z Prahy za 10690 Kč

16. 4.  |Chicago je třetím největším městem v USA. Následuje hned po New Yorku a Los Angeles. Přezdívá se mu město v zahradě, což něco napovídá o tom, jaký je život v Chicagu v porovnání s New Yorkem. Dnes tu máme tři akční ... Podrobnosti


Chicago za Prahy za 13390 Kč
Chicago za Prahy za 13390 Kč

20. 3.  |Chicago je třetí nejlidnatější město v USA hned po New Yorku a Los Angeles. Najdete zde kromě jiného i dům amerického prezidenta Trump Tower. Akční letenky za cenu lehce přes třináct tisíc nabízí polské aerolinky LOT s ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Chicagu

Mezinárodní letiště Chicago O'Hare International Airport s označením ORD je třetí nejrušnější letiště v USA a šesté na světě. Leží asi 27 kilometrů od centra města, má celkem 8 příletových drah a 5 terminálů. Ročně tudy projde přes 70 milionů cestujících. Dostupnost je do města zajištěna autobusovými linkami, metrem, taxíky, vlaky a vypůjčenými auty. Sekundární letiště pro Chicago je Chicago Midway International Airport, které se nachází 13 kilometrů od města. To má 5 přistávacích drah a jednu velkou budovu terminálu, kudy ročně projde přes 21 milionů pasažérů. Do města odtud jezdí vlaky, autobusy a taxíky. Levné letenky se prodávají na obě tato letiště.

Chicago
Měna USA: Americký dolar
Kurz se nepodařilo dohledat.
Chicago - místní čas: 4:53
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 41.850029, -87.650047


Do Chicaga za turistickými cíli

Chicago toho má opravdu hodně co nabídnout. Turisticky přitažlivá je například nejvyšší budova USA Willis Tower, ze které je krásný výhled, ze seriálů velmi známá fontána Buckinghamova, která se objevila například ve znělce Ženatý se závazky, dále Millenium Park, kde se koná mnoho kulturních akcí, Navy Pier, což je asi 3300 stop dlouhé molo na pobřeží Michiganského jezera, a poté například Shedd Aquarium, ohromné akvárium s 25 000 rybami. Přijeďte se na tohle všechno podívat na vlastní s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky do Chicaga

Do Chicaga se s levnými letenkami můžete vypravit i vy. Letenky za akční ceny s odletem přímo z Prahy si lze rezervovat pohodlně a snadno online. Průměrná doba letu z Prahy do Chicaga je zhruba 11 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla. Levné letenky do Chicaga jsou ale rychle pryč, tak si je nezapomeňte včas rezervovat.


Počasí Chicago

zataženo

11°C

Východ slunce: 5:56

Západ: 19:40

Čtvrtek

slunce

16°C

teplota 23°C 9°C

Pátek

slunce

15°C

teplota 19°C 10°C

Sobota

zataženodeštík

12°C

teplota 13°C 10°C

Neděle

sluncepolojasno

8°C

teplota 14°C 2°C

Letenka Chicago

Chicago se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chicago - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chicaga.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist