letadlo ico Levné letenky do Chengdu

Čcheng-tu  nebo také Chengdu se nachází v jihozápadní Číně a je to hlavní město provincie S’-čchuan. Je to důležité ekonomické, kulturní, obchodní a komunikační centrum v západní Číně a zároveň je to páté nejlidnatější město ve státu. Jelikož má velmi úrodnou půdy, ta se někdy nazývá jako „země nebe“. V Chengdu žije 14 milionů obyvatel v devíti městských částech. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Z Prahy se do Čcheng-tu nyní prodávají velmi levné letenky, tak si je rezervujte.

Letenky Praha - Chengdu

Chengdu Shuangliu International Airport

Zkratka letiště: CTU
Letenky do Číny - Chengdu

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Chengdu


Čína - Peking (bez přestupu) , Chengdu, Shenzhen za 11290 Kč
Čína - Peking (bez přestupu) , Chengdu, Shenzhen za 11290 Kč

7. 2.  |Parádní akční letenky do Číny nabízí letecká společnost Hainan Airlines za jedenáct tisíc. Do Pekingu Vás tato letecká společnost dopraví dokonce bez mezipřistání. Všechna tři čínská města ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Čcheng-tu (2015)

Mezinárodní letiště Chengdu Shuangliu International Airport se nachází asi 16 kilometrů jihozápadně od centra Čcheng-tu. Jedná se o nejrušnější letiště v západní Čině a páté nejzaměstnanější na pevninské Číně. Je také jedno z nejvytíženějších letišť Číny v nákladní přepravě. Otevřeno bylo v roce 1938 a nese označení CTU. Chengdu Shuangliu International Airport má dvě vzletové a příletové dráhy a dva terminály, kterými ročně projde 37,5 milionu cestujících. Teď se na Chengdu Shuangliu International Airport prodívají levné letenky s odletem z Prahy. Dostupnost do města je z letiště zajištěna autobusovými linkami číslo 1, 2, 3 a 4, na které vás jízdenka vyjde asi 10 jüanů. Další možností je taxi nebo vysokorychlostní vlak (11 jüanů). Metro je ještě ve výstavbě.

Chengdu
Měna Číny: Čínský jüan
Kurz se nepodařilo dohledat.
Chengdu - místní čas: 6:45
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 30.657208, 104.063869


Do Chengdu za turistickými cíli

Památek v Čcheng-tu je mnoho. Určitě byste neměli vynechat hlavní středisko taoismu v Číně, které se nachází v pohoří Čching-čcheng, prohlédnout si zavlažovací systém Dujiangyan, který je nejstarším na světě, svatyni Sichuan Giant Panda Sanctuaries, která s přiléhající rezervací je „vlastí“ pand, oltář Wuhou, zříceniny Jinsha a buddhistický klášter Wenshu. V Čcheng-tu se určitě nudit nebudete, tak si kupte levné letenky do této destinace, jsou s odletem z Prahy.

Levné letenky do Chengdu

Vydejte se za poznáním do Číny, aniž byste zatěžovali svou peněženku. Do Čcheng-tu  v Číně se teď prodávají levné letenky přímo z Prahy. Zamluvit byste si je ale měli co nejdříve, protože jsou velmi rychle pryč. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Čcheng-tu je přibližně 12 hodin, které můžete strávit v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Čcheng-tu ještě dnes.


Počasí Chengdu

zataženodeštík

7°C

Východ slunce: 6:40

Západ: 17:55

Čtvrtek

zataženodeštík

9°C

teplota 12°C 7°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

8°C

teplota 10°C 6°C

Sobota

zataženodeštík

10°C

teplota 12°C 7°C

Neděle

zataženoMrholení

8°C

teplota 10°C 6°C

Letenka Chengdu

Chengdu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chengdu - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chengdu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist