letadlo ico Levné letenky do Bruselu

Brusel je hlavní město Belgie, Vlámského společenství a Valonsko-bruselské federace. Nachází se v centrální části země a žije zde přes 175 000 obyvatel. Stejně jako další obce, které leží v Bruselském regionu, je i Brusel dvojjazyčný a lidé tu mluví francouzsky a nizozemsky. Měnou je tu stejně jako ve zbytku území euro. Kupte si levné letenky do Bruselu z Prahy ještě dnes a užijte si zdejší atmosféru.

Letenky Praha - Brusel

Brussels Airport (Zaventem Airport)

Zkratka letiště: BRU
Letenky do Belgie - Brusel

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Bruselu


Frankfurt a Brusel za 2190 Kč
Frankfurt a Brusel za 2190 Kč

6. 11.  |Pokud hledáte nejlepší evropské transitní letiště, tak Frankfurt bude dobrým adeptem. I bruselské letiště poslední dobou nabízí velmi levné lety do celého světa. S ČSA se snadno a pohodlně dostanete do obou měst, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Bruselu

Mezinárodní letiště Brussels Airport nebo také Brussel-Zaventum leží 11 kilometrů severovýchodně od Bruselu a jeho IATA značení je BRU. Je to největší letiště v Belgii a také dvacáté třetí nejzaměstnanější v Evropě v počtu přepravených lidí. Pasažérů tu totiž každý rok projde až 22 milionů. Letiště Bruselu bylo otevřeno v roce 1940 a má tři příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Po přistání na letišti v Bruselu se do centra města dostanete snadno vlakem, jehož zastávka se nachází pod budovou letiště, autobusem nebo taxíkem, se kterým vás cesta vyjde zhruba na 45 euro. Brzy by měli přibýt také tramvaje. Levné letenky do Bruselu jsou s odletem z Prahy a k dostání za výhodné ceny.

Brusel
Měna Belgie: Euro
Kurz se nepodařilo dohledat.
Brusel - místní čas: 16:20
Časové pásmo: Europe/Brussels (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.849998, 4.35


Do Bruselu za turistickými cíli

Symbolem Bruselu je socha tzv. čůrajícího chlapečka Manneken Pis, která byla vytvořena v 17. století. Jeho společní je čůrající holčička Jaenneke Pis, vytvořená v roce 1987, a později přibyl také čůrající pes Zinneke Pis. Kromě těchto soch tu najdete na seznamu UNESCO zapsané náměstí Grand-Place s gotickou radnicí z 15. století, katedrálu svatého Michaela archanděla a svaté Guduly, královský palác, Bruselský park, belgický parlament, Mini-Europe, což je park s více než 300 zmenšenými modely důležitých staveb v Evropě, královské muzeum krásných umění nebo čtyři městské domy architekta Victora Horty, vybudované v secesním stylu a zapsané na seznamu dědictví UNESCO. Levné letenky do Bruselu jsou s odletem z Prahy a objednat si je můžete na internetu.

Levné letenky do Bruselu

Zavítejte do evropské metropole Bruselu a užijte si zdejší památky a kulturu. Levné letenky do Bruselu teď pořídíte za akční ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Bruselu 1,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Bruselu z Prahy ještě dnes.


Letenka Brusel

Brusel se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brusel - Belgie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bruselu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist