letadlo ico Letenky do Brazílie
Brazil


Rio De Janeiro za 14990 Kč
Rio De Janeiro za 14990 Kč

13. 11.  |Rio De Janeiro je druhé největší brazilské město. Nachází se na jiho-východním pobřeží země. Světoznámé jsou zde především školy samby a karnevaly. Vidět zde také můžete ikonickou sochu Krista spasitele ... Podrobnosti


Brazílie - Porto Alegre za 14390 Kč
Brazílie - Porto Alegre za 14390 Kč

25. 10.  |Porto Alegre je jedním z největší brazilských měst. Nachází se u obrovského jezera Lagoa dos Patos, které je zajímavé kromě své rozlohy a blízkosti oceánu především svou nízkou hloubkou. ... Podrobnosti


Jižní Amerika za 14290 Kč
Jižní Amerika za 14290 Kč

15. 10.  |Paraguay, Brazílie a Uruguay teď můžete navštívit za super cenu letenky - konkrétně města: Brazílie, Montevideo, Rio De Janeiro, Asuncion a Belo Horizonte. Kromě letenek do Rio De Janeira od společnosti Lufthansa, nabízí letenky trojice aerolinek: Air France + ... Podrobnosti


Další akční letenkyBrazilská federativní republika se nachází v Jižní Americe a její břehy omývá Atlantský oceán. Brazílie je pátým největším státem světa svou rozlohou i počtem obyvatel a největší zemí v Jižní Americe i latinsko-americkém regionu. Je to největší země na světě s úředním jazykem portugalštinou. Brazílie má 204,4 milionu obyvatel, z nichž 2,5 milionu žije hlavním městě Brasílii. Měnou je tu brazilský real. Časový posun je v Brazílii o -2 až -5 hodin. Zakupte si levné letenky do Brazílie a nebudete litovat.

Měna Brazílie: Brazilský real
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Brazílie

G

CH

Oblasti

Podnebí v Brazílii

S ohledem na velikost Brazílie se nedá klima Brazílie snadno shrnout. Převážná část země má tropické podnebí, najdeme tu ale i mírné, rovníkové nebo tropické klima. Průměrná teplota v Brazílii se pohybuje kolem 25°C, s tím, že větší teplotní rozdíly jsou během dne, než během jednotlivých období. Obecně je tu velmi vlhký a horký vzduch. Levné letenky s odletem z Prahy si můžete objednat, na kdy chcete.

Do Brazílie za turistickými cíli

Brazílie je velká země a nachází se tu mnoho turisticky zajímavých míst. Z měst je to určitě hlavní město Brasília se spoustou historických památek, Rio de Janeiro, proslavené svými karnevaly, nebo největší město Brazílie Sao Paulo. Dále v Brazílii najdete vodopády Iguacu, národní park Chapada Diamantina National Park, pláž Arpoador, nebo pláž Porto de Galinhas. Všechna tato místa jsou pro vás dostupná s levnými letenkami s odletem z Prahy do Brazílie.

Do Brazílie za přírodou

Bezesporu nejzajímavější součást brazilské fauny a flóry představuje tropický deštný prales v povodí Amazonky. Ze zvířat tu můžete potkat například opice, mravenečníky, aligátory, papoušky, jaguáry, ale i zástupce ze světa hmyzu nebo plazů. Z rostlin jsou známé například Helikonie, mahagonovník, Uňa de Gato nebo Sangre de Grado. Vydejte se za dobrodružstvím do brazilského tropického prales, s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Brazílie

Poznejte Jižní Ameriku na vlastní kůži – s levnými letenkami, které se nyní prodávají do Brazílie, je to snadné. Levné letenky do Brazílie se dají pořídit opravdu za pakatel a zabookovat je lze online snadno a rychle. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Brazílie se liší podle konkrétní destinace, ale pohybuje se kolem 13-14 hodin. Levné letenky do Brazílie jsou rychle pryč, tak si je rezervujte co nejdříve.

Brazílie

Brazílie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Brazílie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist